Uždaryti

Apie mus

Vertimų biuras „Vertimų karaliai“

Teikiame vertimo ir lokalizacijos paslaugas privatiems ir verslo klientams bei valstybinėms įstaigoms. Pasitelkdami moderniąsias technologijas, patikimą specialistų komandą ir kruopščiai suplanuotą kokybės užtikrinimo procesą garantuojame aukščiausią paslaugų kokybę. Mūsų komandą sudaro aukštos kvalifikacijos specialistai: vertėjai, redaktoriai, maketuotojai ir įgarsintojai, dirbantys iš 68 šalių. Paslaugas teikiame 24/7 principu.

Patirtis ir reputacija

UAB „Vertimų karaliai“ pradėjo veiklą 2016-aisiais ir jau pirmaisiais darbo metais pastebėjome, kad mūsų polinkis į technologijas, lankstumas ir maksimalus klientų lūkesčių išpildymas padėjo gauti pripažinimą vertimo paslaugų srityje bei kiekvienais metais išlaikyti puikų augimo tempą.

Įmonei augant, vis daugiau investavome į vertimo technologijas, o šiandien tai mums suteikia galimybes dirbti daug sparčiau, palyginti su konkurentais, ir išlaikyti aukštą paslaugų kokybę.

Šiuos sėkmingo darbo principus pritaikėme ir kitose rinkose: Junginėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Čia greitai įgijome itin didelių įmonių pasitikėjimą, tarp jų –  „Apple“, „Pfizer“ ir net vienas didžiausių pasaulio kalbos paslaugų tiekėjų „RWS Group“.

Platus vertėjų tinklas

Išverčiame 25 mln. žodžių per metus, turime 5 000 aktyvių verslo ir 75 valstybinius klientus visame pasaulyje.

Pasirinkdami mus, klientai gauna ne tik prieigą prie beveik visų pasaulio kalbų, naujausių technologijų, bet ir prie kiekvienos šalies specifinių žinių, kurias gali suteikti tik gimtakalbiai specialistai, bei vertimo projektų žinias, kuriomis naudojasi didžiausios pasaulio įmonės.

Džiaugiamės galėdami Lietuvos įmonėms pasiūlyti savo tarptautinę patirtį, kruopščiai suplanuotus vertimo procesus ir profesionalias konsultacijas.

Platus paslaugų asortimentas

Šiuo metu siūlome įvairius vertimus į ir iš 60 pasaulio kalbų. Teikiame vertimo žodžiu ir raštu paslaugas, dirbame su sudėtingais projektais. Suteikiame oficialius vertimo patvirtinimus, maketuojame, siūlome audiovizualines paslaugas.

Greitis ir kokybė

Dirbame 24/7 principu, o atsakymą į užklausą dėl vertimo pateikiame per 15 min.

Atliekame skubius vertimus.

Aukštą vertimų kokybę užtikrina mūsų darbo metodai, naudojamos modernios vertimo technologijos bei naujausia programinė įranga.

Lankstumas ir kokybės kontrolė – tai privalumai, kuriais gali pasinaudoti mūsų klientai.

 

Susidomėjote? Pasirinkite kitą žingsnį...