Skambinkite: +370 (630) 09 360
Rašykite: info@vertimukaraliai.lt
X

Užpildykite laukelius ir gaukite kainos pasiūlymą!

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“ vertimukaraliai

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“

Vertimų biuras, teikiantis vertimo paslaugas 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Dažniausiai kainos pasiūlymą atsiunčiame per 15 minučių. Suteikiame galimybę gauti vertimą neišėjus iš namų ar biuro.

GAUTI KAINOS PASIŪLYMĄ PER 15 MINUČIŲ

Apie mus

Apie mus

Vertimų biuras „Vertimų karaliai“ – tai jaunų, entuziastingų profesionalų komanda, atliekanti vertimus tiek žodžiu, tiek raštu. Mūsų komandą sudaro kvalifikuoti, patyrę ir nepriekaištingai savo darbą atliekantys vertėjai, pasirengę įvykdyti įvairaus sudėtingumo užduotis. Į savo darbą žvelgiame atidžiai, rūpestingai ir atsakingai, laikydamiesi terminų ir konfidencialumo reikalavimų.

„Vertimų karaliai“ atlieka visų rūšių vertimus. Raštu atliekame finansinių, teisinių, medicininių, rinkodaros, interneto svetainių tekstų bei kitų dokumentų vertimus. Taip pat specializuojamės nuosekliojo ir sinchroninio vertimų srityse. Kadangi vertimo veikla apima daugybę rūšių, savaime suprantama, kad negali būti vertėjo, išmanančio visas sritis, todėl kiekvienas mūsų komandos vertėjas specializuojasi tam tikroje srityje ir turi ne tik užsienio kalbos išsilavinimą, bet ir antrąjį išsilavinimą, reikalingą dirbti atitinkamoje vertimų srityje, pavyzdžiui, teisinį, ekonominį, medicininį ir pan. Vertėjai, kurie neturi papildomo tam tikros mokslo srities išsilavinimo, turi sukaupę nemažą darbo patirtį toje srityje, pavyzdžiui, teisinio, ekonominio darbo ir kt.

Šiame vertimų biure taip pat dirba profesionalūs teksto redaktoriai. Paprastai vertimo veikla nėra įmanoma be redaktoriaus, kadangi vertėjui pabaigus versti, tekstas perduodamas redaktoriui tam, kad jis patikrintų, ar išverstas tekstas atitinka kalbos stiliaus ir gramatikos reikalavimus, ir, jeigu yra būtinybė, pataiso tekstą. Tiesa, dar geriau, kai tekstas pateikiamas užsienio kalbos redaktoriui dar prieš vertimą, kadangi taisyklingas originalus tekstas padeda vertėjui kokybiškiau atlikti savo darbą.

„Vertimų karaliai“ yra vienas iš nedaugelio vertimų biurų, siūlančių savo paslaugas kiekvieną dieną, visą parą. Todėl esame tie, į kuriuos visada galite kreiptis, prireikus skubaus vertimo. Gavę užsakovo užklausą, atsakome per 15 minučių. Apskritai, protingi vertimų darbų atlikimo terminai ir vertimų kokybė yra mūsų prioritetai. Siekdami dar geresnių rezultatų, nuolat bendradarbiaujame su klientais, stengiamės kuo tiksliau išsiaiškinti jų poreikius ir juos realizuoti.

„Vertimų karaliai“ taupo savo klientų laiką, todėl čia taip pat teikiamos išverstų dokumentų patvirtinimo paslaugos tiek vertimų biuro antspaudu, tiek notaro. Taip pat teikiame ir dokumentų pristatymų paslaugas. Vilniaus ir Klaipėdos miestuose šia paslauga galima naudotis nemokamai, jeigu užsakymo suma siekia daugiau nei 60 Eur.

Taip pat „Vertimų karaliai” yra dėmesingi savo klientams, todėl neretai suteikia jiems progą pasinaudoti patraukliais pasiūlymais.

Greičiausias Jūsų vertimo paslaugų partneris Užsakyti

vertimukaraliai
VERTIMAS RAŠTU

Vertimas raštu, tai viena iš pagrindinių musų teikiamų paslaugų. Verčiame raštu iš / į 60 pasaulio kalbų visus dokumentus: asmeninius dokumentus, specializuotus tekstus. Specializuoti tam tikrų sričių vertimai yra viena

Plačiau
vertimukaraliai
VERTIMAS ŽODŽIU

Vertimas žodžiu. Rengiate tarptautinę konferenciją? Atvažiuoja svečiai iš užsienio? Norite kalbėtis ir suprasti nuotoliniu būdu? Reikia akis į akį aptarti svarbaus sandėrio sąlygas? Vertimų biuro „Vertimų Karaliai“ vertėjai pasirengę Jums

Plačiau
vertimukaraliai
OFICIALUS PATVIRTINIMAS

Kalbant apie oficialų išversto teksto patvirtinimą, svarbu išskirti patvirtinimą vertimo biuro antspaudu ir notaro patvirtinimą. Tikslinga aptarti kiekvieną iš jų. Ne visi dokumentai reikalauja notaro patvirtinimo. Pavyzdžiui, jeigu ketinate pristatyti

Plačiau
vertimukaraliai
REDAKTORIAUS PASLAUGOS

Redaktoriaus paslaugos. Norite, kad jūsų tekstas būtų stilistiškai ir gramatiškai tvarkingas, rišlus ir atitiktų visus kalbos kultūros reikalavimus? Mūsų patyrę redaktoriai yra pasiruošę Jums padėti ir suteikti aukščiausios kokybės paslaugą.

Plačiau
vertimukaraliai
PRISTATYMO PASLAUGA

Pristatymo paslauga. Jūsų patogumui išverstus ir patvirtintus dokumentus pristatysime nurodytu laiku ir adresu Vilniaus ir Klaipėdos miesto ribose nemokamai. Ši paslauga galioja, jeigu užsakymo suma yra didesnė nei  20 Eur,

Plačiau