web analytics
Uždaryti

Apie mus

Vertimų biuras „Vertimų karaliai“

Teikiame vertimo ir lokalizacijos paslaugas privatiems ir verslo klientams bei valstybinėms įstaigoms. Pasitelkdami moderniąsias technologijas, patikimą specialistų komandą ir kruopščiai suplanuotą kokybės užtikrinimo procesą garantuojame aukščiausią paslaugų kokybę. Mūsų komandą sudaro aukštos kvalifikacijos specialistai: vertėjai, redaktoriai, maketuotojai ir įgarsintojai, dirbantys iš 68 šalių. Paslaugas teikiame 24/7 principu.

Patirtis ir reputacija

Vertimo paslaugas teikiame nuo 2016 metų. Mūsų biuras įsikūręs Vilniuje, Lietuvoje, tačiau vertimo paslaugas teikiame visoje Europoje.

Siūlome platų vertimo paslaugų asortimentą privatiems ir verslo klientams. Bendradarbiaujame su vidutinėmis įmonėmis ir didelėmis korporacijomis, o klientai mus vertina dėl puikios paslaugų kokybės.

Platus vertėjų tinklas

Mūsų biure dirba 7 administracijos specialistai, o vertėjų tinklas apima visą pasaulį. Šiuo metu bendradarbiaujame su 312 laisvai samdomų vertėjų iš įvairių šalių. Visus specialistus kruopščiai atrenkame, todėl užtikriname vertimų kokybę. Platus vertėjų tinklas suteikia privalumą mūsų klientams, nes vertimus lokalizuoja gimtakalbiai specialistai.

Platus paslaugų asortimentas

Šiuo metu siūlome įvairius vertimus į ir iš 60 pasaulio kalbų. Teikiame vertimo žodžiu ir raštu paslaugas, dirbame su sudėtingais projektais. Suteikiame oficialius vertimo patvirtinimus, maketuojame, siūlome audiovizualines paslaugas.

Greitis ir kokybė

Dirbame 24/7 principu, o atsakymą į užklausą dėl vertimo pateikiame per 15 min.

Atliekame skubius vertimus.

Aukštą vertimų kokybę užtikrina mūsų darbo metodai, naudojamos modernios vertimo technologijos bei naujausia programinė įranga.

Lankstumas ir kokybės kontrolė – tai privalumai, kuriais gali pasinaudoti mūsų klientai.

 

Susidomėjote? Pasirinkite kitą žingsnį...