Skambinkite: +370 (630) 09 360
Rašykite: info@vertimukaraliai.lt
X

Užpildykite laukelius ir gaukite kainos pasiūlymą!

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“ vertimukaraliai

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“

Vertimų biuras, teikiantis vertimo paslaugas 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Dažniausiai kainos pasiūlymą atsiunčiame per 15 minučių. Suteikiame galimybę gauti vertimą neišėjus iš namų ar biuro.

GAUTI KAINOS PASIŪLYMĄ PER 15 MINUČIŲ

Dokumentų vertimai

Dokumentų vertimai – tai paslauga, kuria pasinaudojama tuomet, kai reikia išversti atitinkamą dokumentą, norint pateikti jį savo arba kitos valstybės valdymo įstaigai.

Dažniausiai verčiami dokumentai

Paprastai verčiami šie dokumentai:

 • Sutartys, steigiamieji dokumentai, buhalterinės ataskaitos.
 • Gimimo, santuokos, ištuokos, mirties liudijimai.
 • Darbo knygelės, pažymos.
 • Diplomai, atestatai, sertifikatai.
 • Sutikimas vaikui išvykti į užsienį, įgaliojimai, testamentai ir kiti notariniai aktai.
 • Vairuotojo pažymėjimai.
 • Pasai ir kiti dokumentai.

Dokumentų vertimai: kiti ypatumai

Tam tikri dokumentai turi būti patvirtinti notaro – tai vienas iš būdų legalizuoti oficialų dokumentą prieš pateikiant jį Lietuvos arba užsienio valstybių įstaigoms. Notaro patvirtinimas reikalingas tiek užsienyje išduoto dokumento, kurį norima pateikti Lietuvos valdymo įstaigai, tiek Lietuvoje išduoto dokumento, kurį norima pateikti užsienio valstybės įstaigai, vertimui.

Tačiau kiekvienu atveju svarbu įsitikinti, ar verčiamas dokumentas reikalauja notaro patvirtinimo, nes gali būti, kad Jums pakaks vertimų biuro patvirtinimo. Paprastai notarai tvirtina tokius dokumentus kaip studijų išrašai, diplomai, asmens dokumentai, santuokos liudijimai, įvairios sutartys, įgaliojimai, steigimo dokumentai ir t.t. Svarbu žinoti, kad tam tikrais atvejais notarai negali patvirtinti dokumentų, išduotų užsienyje, jeigu jie pateikiami be apostilės arba nėra kitaip legalizuoti konsulato. Dažnai vertimų biurai bendradarbiauja su notarais, todėl jų klientai neturi kreiptis papildomai į notarą – klientas yra aptarnaujamas vertimų biure ir tai, be abejo, taupo jo laiką.

Notarinio patvirtinimo reikalaujantys dokumentai verčiami ir patvirtinami tokia tvarka:

 • Kvalifikuotas vertėjas atlieka dokumento vertimą.
 • Vertėjas notaro akivaizdoje pasirašo išverstą dokumentą, savo parašu patvirtindamas tai, kad vertimas atitinka dokumento originalą.
 • Notaras nustato vertėjo asmens tapatybę ir remdamasis vertėjo pateiktais diplomais, kartu nustato jo kvalifikacijos lygį.
 • Notaras savo parašu ir antspaudu patvirtina vertėjo parašo tikrumą ir įformina atliktą dokumento vertimą.
 • Patvirtinimas paprastai atliekamas paskutiniame išversto dokumento lape, kur pateikiama informacija apie vertėją ir notarą.
 • Po to teisinę galią turintis dokumentas įteikiamas užsakovui..

Svarbu pabrėžti ir tai, kad egzistuoja du išverstų dokumentų patvirtinimo būdai: su dokumento originalu ir dokumento nuorašu. Jeigu prie vertimo prisegamas dokumento originalas – notaras turi patvirtinti tik vertėjo parašą, o jeigu prie vertimo prisegama dokumento kopija – jos tikrumas taip pat patvirtinamas notariškai.

Prieš pateikiant tekstą vertėjui versti, svarbu susisiekti su įstaiga, kuriai bus įteiktas išverstas dokumentas ir pasidomėti, kokio patvirtinimo šis dokumentas reikalauja. Paprastai, jeigu planuojama išverstą dokumentą naudoti Lietuvoje, užtenka patvirtinti dokumentą vertimų biure. Be abejo, tai kainuoja pigiau. Tačiau kartais neužtenka net notaro patvirtinimo ir dokumentai turi būti legalizuojami apostile.

Be to, svarbu įsidėmėti, kad notaras patvirtina tik nurodytus reikalavimus atitinkančius dokumentus:Dokumente turi būti nurodytas tikslus jo pavadinimas ir jį išdavusios organizacijos pavadinimas. Dokumente turi būti užrašytas jo numeris, data, jį išdavusios organizacijos antspaudas bei asmens, įgalioto išduoti atitinkamą dokumentą, parašas. Dokumentas turi būti susiūtas, jeigu jis susideda daugiau nei iš vieno lapo. Jeigu lapai nesusiūti, kiekvienas iš jų laikomas atskiru dokumentu. Dokumentas negali būti parašytas pieštuku arba kitokia lengvai ištrinama priemone.
Dokumentas turi būti išoriškai tvarkingas ir atitikti visus teisės aktų reikalavimus.

Dokumentų vertimai: kiek kainuoja?

Sužinokite kiek kainuos jūsų dokumento vertimas dabar. Sužinoti

Greičiausias Jūsų vertimo paslaugų partneris Užsakyti

vertimukaraliai
VERTIMAS RAŠTU

Vertimas raštu, tai viena iš pagrindinių musų teikiamų paslaugų. Verčiame raštu iš / į 60 pasaulio kalbų visus dokumentus: asmeninius dokumentus, specializuotus tekstus. Specializuoti tam tikrų sričių vertimai yra viena

Plačiau
vertimukaraliai
VERTIMAS ŽODŽIU

Vertimas žodžiu. Rengiate tarptautinę konferenciją? Atvažiuoja svečiai iš užsienio? Norite kalbėtis ir suprasti nuotoliniu būdu? Reikia akis į akį aptarti svarbaus sandėrio sąlygas? Vertimų biuro „Vertimų Karaliai“ vertėjai pasirengę Jums

Plačiau
vertimukaraliai
OFICIALUS PATVIRTINIMAS

Kalbant apie oficialų išversto teksto patvirtinimą, svarbu išskirti patvirtinimą vertimo biuro antspaudu ir notaro patvirtinimą. Tikslinga aptarti kiekvieną iš jų. Ne visi dokumentai reikalauja notaro patvirtinimo. Pavyzdžiui, jeigu ketinate pristatyti

Plačiau
vertimukaraliai
REDAKTORIAUS PASLAUGOS

Redaktoriaus paslaugos. Norite, kad jūsų tekstas būtų stilistiškai ir gramatiškai tvarkingas, rišlus ir atitiktų visus kalbos kultūros reikalavimus? Mūsų patyrę redaktoriai yra pasiruošę Jums padėti ir suteikti aukščiausios kokybės paslaugą.

Plačiau
vertimukaraliai
PRISTATYMO PASLAUGA

Pristatymo paslauga. Jūsų patogumui išverstus ir patvirtintus dokumentus pristatysime nurodytu laiku ir adresu Vilniaus ir Klaipėdos miesto ribose nemokamai. Ši paslauga galioja, jeigu užsakymo suma yra didesnė nei  20 Eur,

Plačiau