Uždaryti

Dokumentų vertimai

Mes žinome, koks svarbus yra dokumentų vertimas ir kaip dažnai jo prireikia, norint sutvarkyti svarbius reikalus. Dėl to siūlome ne tik dokumentų vertimą, bet ir patvirtinimą. Taupykite savo laiką ir rinkitės visas paslaugas iš vienų rankų. Dokumento vertimą galime pateikti elektroniniu paštu, o originalą nurodytu adresu pristatys kurjeris. Kai reikia išversti svarbius dokumentus, esame pasirengę padėti!

Kodėl verta rinktis mūsų vertimų biurą? Mūsų vertėjų tinklas apima visą pasaulį, todėl galime pasiūlyti greitą ir kokybišką vertimą net į 120 kalbų. Dirbame 24/7 principu, todėl esame pasirengę padėti visada, kai tik prireikia vertimo. Dokumentų vertimą gausite net neiškėlę kojos iš namų!

Mūsų dokumentų vertimo paslaugos:

Pasų vertimas

Paso vertimo gali prireikti įvairiausiais gyvenimo atvejais: norint gauti vizą, pradėti dirbti ar studijuoti užsienyje ir kt. Mes suprantame, kad pasas yra itin svarbus dokumentas, patvirtinantis tapatybę, todėl šio dokumento vertimui skiriame ypatingą dėmesį. Patikimas ir profesionalus paso vertimas užtikrins sėkmingą dokumento pateikimą. Nesukite galvos dėl smulkmenų – mūsų vertimais galite pasitikėti.

Gimimo liudijimo vertimas

Gimimo liudijimo vertimo gali prireikti įvairiais gyvenimo atvejais: siekiant įsidarbinti ar studijuoti užsienyje, o kartais ir paprasčiausiai keliaujant. Gimimo liudijimas yra daug rečiau už pasą naudojamas dokumentas, todėl kad reikalingas jo vertimas dažnai pamirštama. Nesijaudinkite, mes visada pasirengę padėti – gimimo liudijimą išversime greitai ir kokybiškai.

Santuokos liudijimo vertimas

Pasaulyje yra daugybė puikių vietų susituokti, tad kam riboti save? Amžiną meilę prisiekite savo svajonių vietoje, o mes pasirūpinsime santuokos liudijimo vertimu, kuris galios visur. Vertimą atliksime greitai ir pagal visus reikalavimus, kad galėtumėte registruoti santuoką savo šalyje ar užsienyje. Leiskite apie savo meilę sužinoti visiems!

Diplomų vertimas

Diplomo vertimas atveria kelius studijoms ir darbui užsienyje. Mes žinome, koks tokiais atvejais svarbus yra laikas, todėl diplomų vertimus atliekame itin greitai ir profesionaliai, kad galėtumėte juos pateikti ir leistis į savo karjeros paieškas. Su profesionaliu vertimu sėkmė lydės jau nuo pirmųjų žingsnių!

Akademiniai pažymėjimai

Akademiniai pasiekimai yra labai svarbūs – juk tiek stengėtės, kad juos įgytumėte. Savo darbą atlikote, o vertimą patikėkite mums. Įvairius akademinius pažymėjimus, jų priedus ir kitus susijusius dokumentus išversime greitai ir profesionaliai, ka galėtumėte juos panaudoti tolesnėms studijoms ar darbui. Kokybiškas vertimas atveria galimybes!

Mirties liudijimo vertimas

Mirties liudijimo vertimo gali prireikti įvairiais atvejais: norint palaidoti velionį kitoje šalyje, siekiant gauti palikimą ir kt. Suprantame, kad mirties liudijimo vertimo dažniausiai prireikia sudėtingomis ir skaudžiomis gyvenimo akimirkomis ir esame visada pasirengę padėti – mirties liudijimą išversime greitai ir kokybiškai.

Kitų dokumentų vertimas

Turite dokumentą, kurį reikia išversti? Nesijaudinkite, kvalifikuota mūsų vertėjų komanda pasirūpins bet kokio dokumento vertimu. Dokumentų vertimas reikalauja atsakingumo ir kruopštumo, tačiau patikėję šį darbą mums, galėsite būti ramūs. Verčiame visus dokumentus iš / į 120 pasaulio kalbų.

Platus verčiamų kalbų pasirinkimas.

Patikrinkite, ar galime atlikti reikalingos kalbos vertimą:

Reikalingas dokumento vertimas? „Vertimų karaliai“ – geriausias pasirinkimas!

Kiekvieną projektą vertiname individualiai, atidžiai ir profesionaliai. Įvardinkite savo poreikius ir mes juos išpildysime! Atsižvelgdami į vertimo specifiką, suformuojame dedikuotą specialistų komandą, kuri užtikrina aukščiausią vertimo kokybę.

Mūsų komanda gali pasigirti du dešimtmečius siekiančia patirtimi ir puikiais pasiekimais vertimo srityje. Mūsų kompetencija – tai pasitikėjimas ir aukščiausia paslaugos kokybė mūsų klientams.

Mes žinome, kad nėra universalių sprendimų, todėl visada orientuojamės į individualius kliento poreikius. Ir tikrai galime juos užtikrinti, nes mūsų kalbos specialistų tinklą sudaro daugiau nei 300 narių iš įvairių pasaulio kampelių.

Dirbame 24/7 principu, todėl klientams siūlome operatyvumą ir patogumą. Kad ir kuriame pasaulio kampelyje būtumėte, kad ir kada beprireiktų vertimo – kreipkitės, nes „Vertimų karaliai“ visada pasirengę jums padėti.

Užsakyti vertimo paslaugas paprasta, kaip 1, 2, 3...

1. Užklausa ir patvirtinimas

Atsiųskite mūsų biurui skenuotus ar fotografuotus dokumentus ir nurodykite savo pageidavimus. Greitu metu mūsų specialistas susisieks ir el. paštu pateiks atsakymą į užklausą su pagrindine informacija apie vertimą ir tikslia vertimo kaina.

2. Vertimo tikrinimas ir patvirtinimas

Kai patvirtinsite vertimo užsakymą ir suderinsime smulkmenas, jūsų vertimui dedikuosime atitinkamą mūsų komandos narį – vertėją, kuris atidžiai ir kruopščiai atliks vertimą. Atlikus vertimą, kitas specialistas patikrins kiekvieną žodį, kad įsitikintume, jog vertimas yra sklandus, aukščiausios kokybės ir atitinka rinkos standartus.

3. Puikūs rezultatai

Rezultatai, kuriais galėsite mėgautis. Kai būsite visiškai patenkinti vertimu, mes pateiksime galutinę skaitmeninę jo kopiją, o jei reikalingas vertimo originalas, jį galima atsiimti mūsų biure arba per keletą dienų originalą pristatys mūsų kurjeris. Esant poreikiui suteiksime ir kitas vertimo paslaugas!

Kas yra vertimas su patvirtinimu?

Vertimas su patvirtinimu yra naudojamas dokumentų, pavyzdžiui, paso ar santuokos liudijimo, vertimui iš vienos kalbos į kitą. Išvertus dokumentą profesionaliai ir pagal rinkos standartus, jis yra patikrinamas, siekiant užtikrinti vertimo sklandumą, tikslumą ir teisėtumą. Tik toks vertimas gali būti patvirtintas. Dokumentų vertimas yra subtilus procesas, keliantis specialistams profesionalumo, specifinių įgūdžių ir aukštos kompetencijos reikalavimus.

Mūsų atliktus dokumentų vertimus priima:

Certified translation for UK
Visos užsienio valstybinės įstaigos
Visos Lietuvos valstybinės įstaigos
Dokumentu vertimas
Visos privačios įstaigos
Visi universitetai
Vertimai bankui
Visi bankai

Dažniausiai verčiami dokumentai

  • Sutartys, steigiamieji dokumentai, buhalterinės ataskaitos.
  • Gimimo, santuokos, ištuokos, mirties liudijimai.
  • Darbo knygelės, pažymos.
  • Diplomai, atestatai, sertifikatai.
  • Sutikimas vaikui išvykti į užsienį, įgaliojimai, testamentai ir kiti notariniai aktai.
  • Vairuotojo pažymėjimai.
  • Pasai ir kiti dokumentai.

Dokumentų vertimai: kiti ypatumai

Tam tikri dokumentai turi būti patvirtinti notaro – tai vienas iš būdų legalizuoti oficialų dokumentą prieš pateikiant jį Lietuvos arba užsienio valstybių įstaigoms. Notaro patvirtinimas reikalingas tiek užsienyje išduoto dokumento, kurį norima pateikti Lietuvos valdymo įstaigai, tiek Lietuvoje išduoto dokumento, kurį norima pateikti užsienio valstybės įstaigai, vertimui.

Tačiau kiekvienu atveju svarbu įsitikinti, ar verčiamas dokumentas reikalauja notaro patvirtinimo, nes gali būti, kad Jums pakaks vertimų biuro patvirtinimo. Paprastai notarai tvirtina tokius dokumentus kaip studijų išrašai, diplomai, asmens dokumentai, santuokos liudijimai, įvairios sutartys, įgaliojimai, steigimo dokumentai ir t.t. Svarbu žinoti, kad tam tikrais atvejais notarai negali patvirtinti dokumentų, išduotų užsienyje, jeigu jie pateikiami be apostilės arba nėra kitaip legalizuoti konsulato. Dažnai vertimų biurai bendradarbiauja su notarais, todėl jų klientai neturi kreiptis papildomai į notarą – klientas yra aptarnaujamas vertimų biure ir tai, be abejo, taupo jo laiką.

Notarinio patvirtinimo reikalaujantys dokumentai

Svarbu pabrėžti ir tai, kad egzistuoja du išverstų dokumentų patvirtinimo būdai: su dokumento originalu ir dokumento nuorašu. Jeigu prie vertimo prisegamas dokumento originalas – notaras turi patvirtinti tik vertėjo parašą, o jeigu prie vertimo prisegama dokumento kopija – jos tikrumas taip pat patvirtinamas notariškai.

Prieš pateikiant tekstą vertėjui versti, svarbu susisiekti su įstaiga, kuriai bus įteiktas išverstas dokumentas ir pasidomėti, kokio patvirtinimo šis dokumentas reikalauja. Paprastai, jeigu planuojama išverstą dokumentą naudoti Lietuvoje, užtenka patvirtinti dokumentą vertimų biure. Be abejo, tai kainuoja pigiau. Tačiau kartais neužtenka net notaro patvirtinimo ir dokumentai turi būti legalizuojami apostile.

Verčiami ir patvirtinami tokia tvarka:

1. Vertimas

Kvalifikuotas vertėjas atlieka dokumento vertimą.

2. Pasiruošimas

Vertėjas notaro akivaizdoje pasirašo išverstą dokumentą, savo parašu patvirtindamas tai, kad vertimas atitinka dokumento originalą.

3. Patvirtinimas

Notaras savo parašu ir antspaudu patvirtina vertėjo parašo tikrumą ir įformina atliktą dokumento vertimą.

Patvirtinimas paprastai atliekamas paskutiniame išversto dokumento lape, kur pateikiama informacija apie vertėją ir notarą.

Svarbu įsidėmėti, kad notaras patvirtina tik nurodytus reikalavimus atitinkančius dokumentus

Dokumente turi būti nurodytas tikslus jo pavadinimas ir jį išdavusios organizacijos pavadinimas. Dokumente turi būti užrašytas jo numeris, data, jį išdavusios organizacijos antspaudas bei asmens, įgalioto išduoti atitinkamą dokumentą, parašas. Dokumentas turi būti susiūtas, jeigu jis susideda daugiau nei iš vieno lapo. Jeigu lapai nesusiūti, kiekvienas iš jų laikomas atskiru dokumentu. Dokumentas negali būti parašytas pieštuku arba kitokia lengvai ištrinama priemone. Dokumentas turi būti išoriškai tvarkingas ir atitikti visus teisės aktų reikalavimus.

Atraskite mūsų vertimų biuro išskirtinumą

„Vertimų karaliai“ – tai inovatyvus tarptautinis vertimų biuras, siūlantis visas vertimo paslaugas iš vienų rankų. Sužinokite daugiau apie mūsų taikomus metodus ir pridėtinę vertę.

Vertimo projektų valdymo sistema (TMS)

Atsižvelgiant į kliento poreikius ir projekto specifiką, TMS gali automatizuoti vertimo procesą įvairiuose etapuose. Mūsų TMS įrankis suteikia galimybę klientams stebėti vertimo eigą, stebėti, kontroliuoti ir įsitraukti į procesą siekiant geriausio rezultato.

Mūsų specialistai

Mūsų komandą sudaro daugiau nei 200 aukštos kvalifikacijos vertėjų ir kalbos specialistų tinklas, kuris nuolat plečiasi. Dėl to turime galimybę kiekvienam projektui specialistus dedikuoti pagal poreikį ir specifiką. Tai taip pat leidžia mums užtikrinti konkurencingas kainas.

24/7 darbo principas

Dirbdami be pertraukų galime pasiūlyti operatyviausias paslaugas rinkoje. Daugelį projektų įgyvendiname per 24 valandas išlaikydami aukščiausią paslaugos kokybę. Dirbame greitai, tiksliai ir esame pasirengę padėti visada, kai tik prireikia mūsų klientams.

120 kalbų

Siūlome daugiau nei 120 kalbų vertimus, tad mūsų vertimų biuras yra teisingas pasirinkimas, jei norite išplėsti savo galimybes tarptautinėje rinkoje. Mūsų specialistų tinklas apima visą pasaulį, todėl savo klientams siūlome platų profesionalių vertimo paslaugų asortimentą.

Kiek kainuoja dokumentų vertimas?

Naudojami inovatyvias technologijas ir modernius sprendimus, mes stengiamės suderinti vertimo kokybę ir sąžiningą kainą. Savo klientams visada užtikriname puikų kainos ir kokybės santykį, nes kiekviena užklausa vertinama individualiai, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Preliminarią vertimo kainą sužinosite pateikę užklausą. Garantuojame, jums patiks ir mūsų vertimo kainos, ir paslaugų kokybė.

Susidomėjote? Pasirinkite kitą žingsnį...