Skambinkite: +370 (630) 09 360
Rašykite: info@vertimukaraliai.lt
X

Užpildykite laukelius ir gaukite kainos pasiūlymą!

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“ vertimukaraliai

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“

Vertimų biuras, teikiantis vertimo paslaugas 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Dažniausiai kainos pasiūlymą atsiunčiame per 15 minučių. Suteikiame galimybę gauti vertimą neišėjus iš namų ar biuro.

GAUTI KAINOS PASIŪLYMĄ PER 15 MINUČIŲ

OFICIALUS PATVIRTINIMAS

Kalbant apie oficialų išversto teksto patvirtinimą, svarbu išskirti patvirtinimą vertimo biuro antspaudu ir notaro patvirtinimą. Tikslinga aptarti kiekvieną iš jų.

Ne visi dokumentai reikalauja notaro patvirtinimo. Pavyzdžiui, jeigu ketinate pristatyti išverstą dokumentą į tokias įstaigas kaip Registrų centras, metrikacijos biuras, Sodra, teismai, pakaks mažiau oficialaus vertimo patvirtinimo vertimų biuro antspaudu. Išversto dokumento patvirtinimui vertimų biure nebūtina pristatyti dokumento originalo – užtenka dokumento kopijos. Vertimų biure dokumento originalas arba jo kopija susegamas su vertimu ir patvirtinamas antspaudu. Tokiu būdu vertėjas patvirtina, kad vertimas atliktas teisingai ir kad vertėjas yra susipažinęs su Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 235 straipsnyje numatyta vertėjo atsakomybe už melagingą arba žinomai neteisingą vertimą. Išversto teksto pabaigoje turi pasirašyti ir tekstą išvertęs vertėjas. Tokiu būdu vertėjas patvirtina, kad išversta informacija atitinka originalaus teksto turinį. Išversto dokumento patvirtinimas vertimų biure yra mokama paslauga. Patvirtinimo kaina priklauso nuo vertimo apimties.

Tam tikrų dokumentų, tokių kaip gimimo, santuokos, ištuokos, mirties liudijimai, diplomai, studijų išrašai, steigimo dokumentai, asmens dokumentai, vertimai turi būti patvirtinti notaro. Todėl išvertęs atitinkamą dokumentą vertėjas jį susega, pasirašo, tada vertimas patvirtinamas biuro antspaudu ir tik tada pristatomas notarui tvirtinti. Svarbu žinoti, kad notaras netvirtina to, kad vertimas atliktas teisingai. Jo funkcijos yra šios:

  • Vertėjo parašo tikrumo patvirtinimas.
  • Oficialaus dokumento nuorašo patvirtinimas (jeigu reikia). Šiuo atveju vertėjas patvirtina, kad originalaus dokumento kopija yra tikra.

Svarbu pristatyti notarui tvarkingus dokumentus, kadangi notarai neturi teisės tvirtinti neoficialių dokumentų, pavyzdžiui, be antspaudų, parašų ir pan. Be dokumento vertimo notaro biurui svarbu pristatyti ir dokumento originalą arba jo kopiją. Tačiau norint pristatyti notarui dokumento kopiją, svarbu, kad jos atitikimas originalui jau būtų patvirtintas notaro. Pabrėžtina tai, kad dažnai vertimo biurai bendradarbiauja su notarų biurais, todėl dažniausiai vertimų biuras pasirūpina atlikto vertimo patvirtinimu, taip taupydamas kliento laiką. Be abejo, notaro patvirtinimas yra mokama paslauga. Paprastai vieno vertėjo parašo patvirtinimas turi savo įkainį. Dokumento nuorašo tikrumo patvirtinimo kaina priklauso nuo puslapių skaičiaus.

Greičiausias Jūsų vertimo paslaugų partneris Užsakyti

vertimukaraliai
VERTIMAS RAŠTU

Vertimas raštu, tai viena iš pagrindinių musų teikiamų paslaugų. Verčiame raštu iš / į 60 pasaulio kalbų visus dokumentus: asmeninius dokumentus, specializuotus tekstus. Specializuoti tam tikrų sričių vertimai yra viena

Plačiau
vertimukaraliai
VERTIMAS ŽODŽIU

Vertimas žodžiu. Rengiate tarptautinę konferenciją? Atvažiuoja svečiai iš užsienio? Norite kalbėtis ir suprasti nuotoliniu būdu? Reikia akis į akį aptarti svarbaus sandėrio sąlygas? Vertimų biuro „Vertimų Karaliai“ vertėjai pasirengę Jums

Plačiau
vertimukaraliai
OFICIALUS PATVIRTINIMAS

Kalbant apie oficialų išversto teksto patvirtinimą, svarbu išskirti patvirtinimą vertimo biuro antspaudu ir notaro patvirtinimą. Tikslinga aptarti kiekvieną iš jų. Ne visi dokumentai reikalauja notaro patvirtinimo. Pavyzdžiui, jeigu ketinate pristatyti

Plačiau
vertimukaraliai
REDAKTORIAUS PASLAUGOS

Redaktoriaus paslaugos. Norite, kad jūsų tekstas būtų stilistiškai ir gramatiškai tvarkingas, rišlus ir atitiktų visus kalbos kultūros reikalavimus? Mūsų patyrę redaktoriai yra pasiruošę Jums padėti ir suteikti aukščiausios kokybės paslaugą.

Plačiau
vertimukaraliai
PRISTATYMO PASLAUGA

Pristatymo paslauga. Jūsų patogumui išverstus ir patvirtintus dokumentus pristatysime nurodytu laiku ir adresu Vilniaus ir Klaipėdos miesto ribose nemokamai. Ši paslauga galioja, jeigu užsakymo suma yra didesnė nei  20 Eur,

Plačiau