Uždaryti

Legalizacija ir vertimų patvirtinimai, kuriais galite pasitikėti

Mes žinome, kokie svarbūs yra oficialūs dokumentai ir kiek daug jie lemia. Taupydami jūsų laiką siūlome visas paslaugas iš vienų rankų: suteiksime biuro ir vertėjo patvirtinimą, prisiekusiojo vertėjo patvirtinimą, notarinį patvirtinimą, atliksime dokumento legalizavimą ir apostilizaciją, pateiksime notarinius nuorašus.

Kodėl verta rinktis mūsų vertimų biurą? Taupykite savo laiką ir rinkitės visas vertimo ir patvirtinimo paslaugas iš vienų rankų. Dirbame 24/7 principu, verčiame į 120 kalbų ir siūlome konkurencingas kainas. Mūsų darbo principai užtikrina operatyvumą ir aukštą kokybę, o vertimus su patvirtinimu pristatysime tiesiai į namus ar biurą.

Kas yra dokumentų legalizacija ir patvirtinimas?

Svarbu žinoti, kad ne visų dokumentų vertimui reikalinga legalizacija ar patvirtinimas. Ar tinkamas paprastas vertimas, dažniausiai informuoja institucija ar įstaiga, kuriai dokumentas turi būti pristatytas. Mūsų biure atliekama dokumentų legalizacija ir suteikiami visų rūšių patvirtinimai, todėl galėsime padėti kiekvienu atveju.

Skirtingiems dokumentams reikalingi skirtingos rūšies patvirtinimai – tai priklauso nuo įstaigos, dokumentų pateikimo tikslo ir kitų aplinkybių. Visą informaciją apie reikalavimus dokumentams pateikia įstaigos ir institucijos. Jei dvejojate dėl patvirtinimo reikalavimų dokumentų vertimui, susisiekite su mumis konsultacijai.

PASTABA: ne visi dokumentai gali būti notariškai patvirtinti. Jei dokumentui reikalingas notarinis patvirtinimas ar apostilizacija, gali būti reikalinga pristatyti dokumento originalą. Tikslią informaciją apie legalizacijos ir patvirtinimo procesus suteiks mūsų vertimų biuras.

Legalizacijos ir patvirtinimo procesas mūsų biure yra paprastas kaip 1, 2, 3.

I etapas. Vertimas

Išsiaiškinę kliento reikalavimus ir gavę užsakymo patvirtinimą, paruošime profesionalų ir tikslų dokumento vertimą, redagavimą. Vertimą pateikiame klientui.

II etapas. Legalizacija ir patvirtinimas

Vertimas pagal reikalavimus yra paruošiamas patvirtinimui, atliekama reikalingos formos legalizavimo ar patvirtinimo procedūra.

III etapas. Pristatymas

Legalizuotą ar patvirtintą vertimą (originalą) pristatysime nurodytu adresu į bet kurią valstybę arba pakviesime atsiimti mūsų biure. Rinkitės reikalavimus atitinkantį oficialų vertimą už konkurencingą kainą!

OFICIALUS PATVIRTINIMAS

Kalbant apie oficialų išversto teksto patvirtinimą, svarbu išskirti patvirtinimą vertimo biuro antspaudu ir notaro patvirtinimą. Tikslinga aptarti kiekvieną iš jų.

Ne visi dokumentai reikalauja notaro patvirtinimo. Pavyzdžiui, jeigu ketinate pristatyti išverstą dokumentą į tokias įstaigas kaip Registrų centras, metrikacijos biuras, Sodra, teismai, pakaks mažiau oficialaus vertimo patvirtinimo vertimų biuro antspaudu. Išversto dokumento patvirtinimui vertimų biure nebūtina pristatyti dokumento originalo – užtenka dokumento kopijos. Vertimų biure dokumento originalas arba jo kopija susegamas su vertimu ir patvirtinamas antspaudu. Tokiu būdu vertėjas patvirtina, kad vertimas atliktas teisingai ir kad vertėjas yra susipažinęs su Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 235 straipsnyje numatyta vertėjo atsakomybe už melagingą arba žinomai neteisingą vertimą. Išversto teksto pabaigoje turi pasirašyti ir tekstą išvertęs vertėjas. Tokiu būdu vertėjas patvirtina, kad išversta informacija atitinka originalaus teksto turinį. Išversto dokumento patvirtinimas vertimų biure yra mokama paslauga. Patvirtinimo kaina priklauso nuo vertimo apimties.

Tam tikrų dokumentų, tokių kaip gimimo, santuokos, ištuokos, mirties liudijimai, diplomai, studijų išrašai, steigimo dokumentai, asmens dokumentai, vertimai turi būti patvirtinti notaro. Todėl išvertęs atitinkamą dokumentą vertėjas jį susega, pasirašo, tada vertimas patvirtinamas biuro antspaudu ir tik tada pristatomas notarui tvirtinti. Svarbu žinoti, kad notaras netvirtina to, kad vertimas atliktas teisingai. Jo funkcijos yra šios:

  • Vertėjo parašo tikrumo patvirtinimas.
  • Oficialaus dokumento nuorašo patvirtinimas (jeigu reikia). Šiuo atveju vertėjas patvirtina, kad originalaus dokumento kopija yra tikra.

Svarbu pristatyti notarui tvarkingus dokumentus, kadangi notarai neturi teisės tvirtinti neoficialių dokumentų, pavyzdžiui, be antspaudų, parašų ir pan. Be dokumento vertimo notaro biurui svarbu pristatyti ir dokumento originalą arba jo kopiją. Tačiau norint pristatyti notarui dokumento kopiją, svarbu, kad jos atitikimas originalui jau būtų patvirtintas notaro. Pabrėžtina tai, kad dažnai vertimo biurai bendradarbiauja su notarų biurais, todėl dažniausiai vertimų biuras pasirūpina atlikto vertimo patvirtinimu, taip taupydamas kliento laiką. Be abejo, notaro patvirtinimas yra mokama paslauga. Paprastai vieno vertėjo parašo patvirtinimas turi savo įkainį. Dokumento nuorašo tikrumo patvirtinimo kaina priklauso nuo puslapių skaičiaus.

Dokumentų legalizacijos ir patvirtinimo kainos mūsų biure

Mūsų biuras didžiuojasi dideliu patikimų partnerių tinklu. Tai ilgalaikio mūsų darbo rezultatas, kurio nauda gali naudotis mūsų klientai – dokumentų legalizacijos ir patvirtinimo procedūras atliksime greičiau ir už konkurencingą kainą. O vertimų biuro patvirtinimas mūsų klientams – visada nemokamas. Rinkitės profesionalias oficialių dokumentų vertimo paslaugas, kompetenciją ir aiškią bei sąžiningą kainodarą.

Susidomėjote? Pasirinkite kitą žingsnį...