Skambinkite: +370 (630) 09 360
Rašykite: info@vertimukaraliai.lt
X

Užpildykite laukelius ir gaukite kainos pasiūlymą!

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“ vertimukaraliai

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“

Vertimų biuras, teikiantis vertimo paslaugas 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Dažniausiai kainos pasiūlymą atsiunčiame per 15 minučių. Suteikiame galimybę gauti vertimą neišėjus iš namų ar biuro.

GAUTI KAINOS PASIŪLYMĄ PER 15 MINUČIŲ

Rinkodaros vertimai

Rinkodaros vertimai – tai sparčiai populiarėjanti paslauga, kadangi vis daugiau įmonių nusprendžia plėsti savo veiklą tarptautinėje rinkoje. Kokybiški rinkodaros vertimai padeda užtikrinti sklandų ir kokybišką užsakovų bendravimą su vartotojais. Kiekviena vertimų sritis turi savo specifiką, o esminis rinkodaros tekstų vertėjų darbo sunkumas yra tas, kad vertėjas turi mokėti ne tik tiksliai išversti pateiktą tekstą, bet ir perteikti jo idėją vartotojams. Be to, rinkodaros srityje egzistuoja specifinė terminologija, kuri laikui bėgant keičiasi, pasipildo naujais terminais, todėl rinkodaros tekstų vertėjai turi nuolat prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių ir pritaikyti naujoves verčiamuose tekstuose.

Rinkodaros vertimai: verčiame žodžiu ir raštu

  • Rinkodaros medžiagą: bukletus, brošiūras, katalogus, skrajutes.
  • Užsienio kompanijoms skirtas publikacijas.
  • Prezentacijų medžiagą.
  • Interneto svetainių turinį.
  • Parodose esantys stendai.
  • Prezentacijos
  • Spaudos konferencijos.

Verta paminėti, kad Europoje buvo atliktas specialus tyrimas, kurio autoriai ištyrė vartotojus, kalbančius viena, dviem ir daugiau kalbų. Įdomu tai, kad atliktų eksperimentų metu paaiškėjo, kad efektyviausia reklama – tai vartotojų gimtąja kalba pateikiama reklama. Be to, paaiškėjo, kad vieną kalbą mokančių vartotojų reakcija į reklamą, pateikiamą gimtąja kalba, yra daug stipresnė. Manoma, kad tai susiję su tuo, kad tokie vartotojai turi asmeninių prisiminimų gimtąja kalba, todėl ir šia kalba pateikta reklama jiems sukelia pozityvias emocijas. Taigi, atlikti tyrimai byloja apie tai, kad rinkodaros vertimai yra būtini kompanijoms, vykdančioms veiklą tarptautiniame lygmenyje – nuo to dažnai priklauso verslo sėkmė.

Rinkodaros vertimai: kiti ypatumai

Išversto teksto patikrinimą geriau patikėti tos šalies gyventojui, kur bus naudojamas rinkodaros tekstas. Tai svarbu dėl to, kad žmonės, gyvenantys ir dirbantys atitinkamoje valstybėje, paprastai žino visus šiuolaikinės kalbos niuansus – tai ypač svarbu rinkodaros srityje. Juk atitinkamo prekės ženklo pavadinimas gali būti puikiai suprantamas vienoje šalyje, tačiau blogai skambėti ir būti nesuprantamas kitoje.

Rinkodaros tekstų vertėjai turi mokėti ne tik kokybiškai versti tekstą, bet ir būti kūrybingi. Apskritai, rinkodaros tekstų vertėjai vengia versti tekstus pažodžiui, kadangi taip tekstas neteks savo esminės paskirties, nebus paveikus, tad vertėjai tarsi kuria naujus rinkodaros tekstus užsienio kalba, išlaikydami tą patį stilių. Išverstas tekstas turi būti trumpas, ryškus, informatyvus, emocionalus ir pritraukti dėmesį. Su šia užduotimi puikiai susidoroja ilgametę patirtį turintys rinkodaros tekstų vertėjai.

Renkantis rinkodaros tekstų vertėją, svarbu pasidomėti jo kvalifikacija. Rinkitės aukščiausios kvalifikacijos vertėjus – tai sėkminga investicija į verslą. Neverta siekti sutaupyti vertimų sąskaita, kadangi kokybiškai atliktas vertėjų darbas ateityje atsiperka su kaupu. Taip pat svarbu prisiminti, kad geriau jokio vertimo negu bet koks, kadangi netinkamai išverstas tekstas ne tik neatlieka jokios naudingos funkcijos, bet ir pablogina bendrą kompanijos įvaizdį.

Rinkodaros vertimai: kiek kainuoja?

Sužinokite kiek kainuos jūsų rinkodaros vertimas dabar. Sužinoti

Greičiausias Jūsų vertimo paslaugų partneris Užsakyti

vertimukaraliai
VERTIMAS RAŠTU

Vertimas raštu, tai viena iš pagrindinių musų teikiamų paslaugų. Verčiame raštu iš / į 60 pasaulio kalbų visus dokumentus: asmeninius dokumentus, specializuotus tekstus. Specializuoti tam tikrų sričių vertimai yra viena

Plačiau
vertimukaraliai
VERTIMAS ŽODŽIU

Vertimas žodžiu. Rengiate tarptautinę konferenciją? Atvažiuoja svečiai iš užsienio? Norite kalbėtis ir suprasti nuotoliniu būdu? Reikia akis į akį aptarti svarbaus sandėrio sąlygas? Vertimų biuro „Vertimų Karaliai“ vertėjai pasirengę Jums

Plačiau
vertimukaraliai
OFICIALUS PATVIRTINIMAS

Kalbant apie oficialų išversto teksto patvirtinimą, svarbu išskirti patvirtinimą vertimo biuro antspaudu ir notaro patvirtinimą. Tikslinga aptarti kiekvieną iš jų. Ne visi dokumentai reikalauja notaro patvirtinimo. Pavyzdžiui, jeigu ketinate pristatyti

Plačiau
vertimukaraliai
REDAKTORIAUS PASLAUGOS

Redaktoriaus paslaugos. Norite, kad jūsų tekstas būtų stilistiškai ir gramatiškai tvarkingas, rišlus ir atitiktų visus kalbos kultūros reikalavimus? Mūsų patyrę redaktoriai yra pasiruošę Jums padėti ir suteikti aukščiausios kokybės paslaugą.

Plačiau
vertimukaraliai
PRISTATYMO PASLAUGA

Pristatymo paslauga. Jūsų patogumui išverstus ir patvirtintus dokumentus pristatysime nurodytu laiku ir adresu Vilniaus ir Klaipėdos miesto ribose nemokamai. Ši paslauga galioja, jeigu užsakymo suma yra didesnė nei  20 Eur,

Plačiau