Skambinkite: +370 (630) 09 360
Rašykite: info@vertimukaraliai.lt
X

Užpildykite laukelius ir gaukite kainos pasiūlymą!

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“ vertimukaraliai

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“

Vertimų biuras, teikiantis vertimo paslaugas 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Dažniausiai kainos pasiūlymą atsiunčiame per 15 minučių. Suteikiame galimybę gauti vertimą neišėjus iš namų ar biuro.

GAUTI KAINOS PASIŪLYMĄ PER 15 MINUČIŲ

VERTIMAS RAŠTU

Vertimas raštu, tai viena iš pagrindinių musų teikiamų paslaugų. Verčiame raštu iš / į 60 pasaulio kalbų visus dokumentus: asmeninius dokumentus, specializuotus tekstus. Specializuoti tam tikrų sričių vertimai yra viena iš daugiausiai pastangų reikalaujančių ir turbūt sudėtingiausių, tačiau tuo pačiu ir įdomiausių mūsų darbo sričių, todėl galime pasiūlyti itin kokybiškas vertimo paslaugas. Jūsų patogumui dirbame 24 val. per parą, todėl į mus galite kreiptis ir po darbo valandų.

Vertimas raštu: specializuoti tekstų vertimai

Mūsų vertėjai kokybiškai išvers raštu iš / į 60 kalbų teisės, ekonomikos, mokslinės literatūros, automobilių pramonės, draudimo, finansų turimo, reklamos, IT technologijų, inžinerijos, medicinos, farmacijos ir kitų sričių tekstus.

Vertimas raštu: kaip mes dirbame?

Kiekvieną užsakymą, nepriklausomai nuo to, ar tai paprasčiausias, neilgas verslo dokumentas, ar kelių šimtų lapų instrukcija, vykdome kaip atskirą projektą, vadovaudamiesi šiais darbo principais:

Visuomet su Jūsų pateiktu tekstu dirba du žmonės – vertėjas ir redaktorius. Norime užtikrinti kokybiškai atliktą vertimą, todėl dirbame pagal tokį principą: vertėjai ir redaktoriai – tikrintojai – yra atrenkami kiekvienam vertimo raštu užsakymui atsižvelgiant į jų išsilavinimą, patirtį ir specializaciją. Mūsų komandą sudaro daug vertėjų, todėl galime kiekvienam vertimo raštu užsakymui paskirti tinkamiausius specialistus ir taip užtikrinti aukščiausią vertimo kokybę. Vadovaujamės Europoje galiojančiais kokybės standartais, todėl didžiąją dalį vertimų raštu atlieka gimtakalbiai vertėjai. Taip užtikriname, kad išverstas tekstas atitiks tos šalies, kuriai vertimas skiriamas, kalbinę aplinką.

Vertimai raštu (tekstų vertimai) išlaikant formatą Vertimams raštu dokumentai dažnai pateikiami tam tikru specialiu formatu ir užsakovai pageidauja vertimus gauti tokio paties formato, kaip originalo teksto. Tais atvejais, kai formatas yra redaguotinas, nebūna jokių problemų. Tačiau neretai pasitaiko užsakymų, kai pateikiamas neredaguotinas tekstas, o užsakovas nori gauti vertimą tokio paties formato kaip originalas. Tokiu atveju, pasitelkiame profesionalių, puikiai išmanančių savo darbą IT specialistų pagalbą, kurie pateikia, geriausią sprendimą atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Kiek kainuoja tekstų vertimas?

Sužinokite kiek kainuos jūsų teksto vertimas į norimą kalbą. Sužinoti

Greičiausias Jūsų vertimo paslaugų partneris Užsakyti

vertimukaraliai
VERTIMAS RAŠTU

Vertimas raštu, tai viena iš pagrindinių musų teikiamų paslaugų. Verčiame raštu iš / į 60 pasaulio kalbų visus dokumentus: asmeninius dokumentus, specializuotus tekstus. Specializuoti tam tikrų sričių vertimai yra viena

Plačiau
vertimukaraliai
VERTIMAS ŽODŽIU

Vertimas žodžiu. Rengiate tarptautinę konferenciją? Atvažiuoja svečiai iš užsienio? Norite kalbėtis ir suprasti nuotoliniu būdu? Reikia akis į akį aptarti svarbaus sandėrio sąlygas? Vertimų biuro „Vertimų Karaliai“ vertėjai pasirengę Jums

Plačiau
vertimukaraliai
OFICIALUS PATVIRTINIMAS

Kalbant apie oficialų išversto teksto patvirtinimą, svarbu išskirti patvirtinimą vertimo biuro antspaudu ir notaro patvirtinimą. Tikslinga aptarti kiekvieną iš jų. Ne visi dokumentai reikalauja notaro patvirtinimo. Pavyzdžiui, jeigu ketinate pristatyti

Plačiau
vertimukaraliai
REDAKTORIAUS PASLAUGOS

Redaktoriaus paslaugos. Norite, kad jūsų tekstas būtų stilistiškai ir gramatiškai tvarkingas, rišlus ir atitiktų visus kalbos kultūros reikalavimus? Mūsų patyrę redaktoriai yra pasiruošę Jums padėti ir suteikti aukščiausios kokybės paslaugą.

Plačiau
vertimukaraliai
PRISTATYMO PASLAUGA

Pristatymo paslauga. Jūsų patogumui išverstus ir patvirtintus dokumentus pristatysime nurodytu laiku ir adresu Vilniaus ir Klaipėdos miesto ribose nemokamai. Ši paslauga galioja, jeigu užsakymo suma yra didesnė nei  20 Eur,

Plačiau