Skambinkite: +370 (630) 09 360
Rašykite: info@vertimukaraliai.lt
X

Užpildykite laukelius ir gaukite kainos pasiūlymą!

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“ vertimukaraliai

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“

Vertimų biuras, teikiantis vertimo paslaugas 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Dažniausiai kainos pasiūlymą atsiunčiame per 15 minučių. Suteikiame galimybę gauti vertimą neišėjus iš namų ar biuro.

GAUTI KAINOS PASIŪLYMĄ PER 15 MINUČIŲ

Finansiniai vertimai

Finansiniai vertimai yra labai populiari paslauga. Manome, kad tokį populiarumą suponuoja tai, jog vis daugiau didelių verslo kompanijų neapsiriboja veikla valstybės vidaus rinkoje, o plečia savo veiklą ir tarptautiniame lygmenyje, pavyzdžiui, steigia filialus ar atstovybes užsienio valstybėse.

Finansiniai vertimai: poreikis

Finansinių vertimų paprastai prireikia tuomet, kai verslo kompanija turi atskaitomybės pareigą užsienio investuotojams arba pagrindiniam biurui. Finansinių vertimų prireikia ir tuomet, kai kompanijos, norinčios pritraukti užsienio investuotojų dėmesį, turi versti parengtus rinkodaros tyrimus, įvairius pristatymus į potencialaus investuotojo kalbą.

Be abejo, rinkoje egzistuoja ir tokios kompanijos, kurios kaip investuotojus nori pritraukti užsienio bankus, o tam, kad užsienio bankas pradėtų svarstyti kompanijos prašymą suteikti kreditą, prieš tai būtina pateikti platų išverstos finansinės dokumentacijos paketą. Egzistuoja ir daugybė kitų atvejų, kuomet juridiniam asmeniui gali prireikti finansinių vertimų paslaugų. Tačiau nereikia pamiršti, kad šių paslaugų gali prireikti ir fiziniams asmenims, pavyzdžiui, kai iškyla būtinybė išversti į kitą kalbą bankų išrašus.

Finansiniai vertimai: kokios rūšies vertimus atliekame?

  • komercinių pasiūlymų vertimai;
  • metinių ataskaitų vertimai;
  • pelno ir nuostolių ataskaitų vertimai;
  • balansų vertimai;
  • audito ataskaitų vertimai;
  • verslo planų vertimai;
  • įstatų vertimai;
  • draudimo įmonių dokumentų ir kt. vertimai.
  • bankų dokumentų, pavyzdžiui, kredito paraiškų, pinigų srautų ataskaitų, sąskaitos likučio išrašų, įsiskolinimų likučio ataskaitų,
  • paskolos sutarčių, laidavimo sutarčių, hipotekos sutarčių, banko sąskaitos sutarčių ir kitus dokumentus.

Finansiniai vertimai: kiti ypatumai

Finansiniai vertimai – tai labai atsakingas darbas, kadangi atsižvelgdami į išversto teksto kokybę užsienio verslo partneriai gali susidaryti įspūdį apie juos pateikusio asmens patikimumą. Finansiniai vertimai pasižymi išskirtiniu stiliumi ir terminologija. Tam, kad vertimas būtų atliktas kokybiškai, vertėjas turi net tik puikiai išmanyti užsienio kalbą, bet ir turėti ekonomikos bei finansų srities žinių. Vertėjai turi žinoti finansinius terminus, išmanyti ekonominio stiliaus specifiką, įstatymus ir reikalavimus, taikomus atitinkamiems finansiniams dokumentams.

Finansiniai vertimai

Finansiniai vertimai reikalauja kruopštaus ir atidaus darbo. Vertimai turi būti patikimi, tikslūs ir aiškūs, todėl finansinius vertimus atlieka būtent šioje srityje besispecializuojantys vertėjai, išmanantys ekonominę terminologiją ir standartus. Puiku, kai finansinių tekstų vertėjas yra geras ekonomikos ir finansų specialistas – tai garantuoja darbo kokybę ir padeda išvengti netikslumų specialioje terminologijoje.

Finansiniais vertimais užsiimantys vertėjai neretai susiduria su sunkumais. Pavyzdžiui, dažnai tampa sunku rasti reikiamo termino atitikmenį užsienio kalboje. Tačiau aukštos kvalifikacijos specialistai sugeba sėkmingai susidoroti su šia problema ir rasti optimalų variantą. Apskritai, finansinių tekstų vertimas savo sudėtingumu prilygsta teisinės ir medicininės tematikos tekstų vertimams.

Nedera pamiršti, kad finansinių tekstų vertėjai turi atlikti savo darbą laiku, laikydamiesi nustatytų terminų, kadangi terminų praleidimas gali turėti neigiamos įtakos užsakovui ir jo santykiams su užsienio partneriais. Todėl vertėjai privalo dirbti greitai ir užtikrinti, kad nenukentėtų darbo kokybė.

Finansiniai vertimai: kiek kainuoja?

Sužinokite kiek kainuos jūsų dokumento vertimas dabar. Sužinoti

Greičiausias Jūsų vertimo paslaugų partneris Užsakyti

vertimukaraliai
VERTIMAS RAŠTU

Vertimas raštu, tai viena iš pagrindinių musų teikiamų paslaugų. Verčiame raštu iš / į 60 pasaulio kalbų visus dokumentus: asmeninius dokumentus, specializuotus tekstus. Specializuoti tam tikrų sričių vertimai yra viena

Plačiau
vertimukaraliai
VERTIMAS ŽODŽIU

Vertimas žodžiu. Rengiate tarptautinę konferenciją? Atvažiuoja svečiai iš užsienio? Norite kalbėtis ir suprasti nuotoliniu būdu? Reikia akis į akį aptarti svarbaus sandėrio sąlygas? Vertimų biuro „Vertimų Karaliai“ vertėjai pasirengę Jums

Plačiau
vertimukaraliai
OFICIALUS PATVIRTINIMAS

Kalbant apie oficialų išversto teksto patvirtinimą, svarbu išskirti patvirtinimą vertimo biuro antspaudu ir notaro patvirtinimą. Tikslinga aptarti kiekvieną iš jų. Ne visi dokumentai reikalauja notaro patvirtinimo. Pavyzdžiui, jeigu ketinate pristatyti

Plačiau
vertimukaraliai
REDAKTORIAUS PASLAUGOS

Redaktoriaus paslaugos. Norite, kad jūsų tekstas būtų stilistiškai ir gramatiškai tvarkingas, rišlus ir atitiktų visus kalbos kultūros reikalavimus? Mūsų patyrę redaktoriai yra pasiruošę Jums padėti ir suteikti aukščiausios kokybės paslaugą.

Plačiau
vertimukaraliai
PRISTATYMO PASLAUGA

Pristatymo paslauga. Jūsų patogumui išverstus ir patvirtintus dokumentus pristatysime nurodytu laiku ir adresu Vilniaus ir Klaipėdos miesto ribose nemokamai. Ši paslauga galioja, jeigu užsakymo suma yra didesnė nei  20 Eur,

Plačiau