Skambinkite: +370 (630) 09 360
Rašykite: info@vertimukaraliai.lt
X

Užpildykite laukelius ir gaukite kainos pasiūlymą!

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“ vertimukaraliai

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“

Vertimų biuras, teikiantis vertimo paslaugas 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Dažniausiai kainos pasiūlymą atsiunčiame per 15 minučių. Suteikiame galimybę gauti vertimą neišėjus iš namų ar biuro.

GAUTI KAINOS PASIŪLYMĄ PER 15 MINUČIŲ

Santraukų vertimai

Santrauka, trumpai tariant, yra konspektas, reziumė, esminių dalykų išdėstymas. Santraukas turi knygos, baigiamieji darbai, straipsniai ir kt. Viena paklausiausių paslaugų vertimų biuruose – baigiamųjų darbų santraukų vertimai.

Mes žinome, kad santrauka yra svarbi baigiamojo darbo dalis, svariai prisidedanti prie bendro balo, kurį studentas gauna apgynęs savo baigiamąjį darbą. Todėl į santraukos vertimą žiūrime labai atsakingai ir šiam darbui paskiriame atitinkamos srities specialistus, t. y., pavyzdžiui, pedagogikos srities baigiamojo darbo santrauką vers šios srities specialistas, fizikos darbo – fizikas ir t.t. Kodėl tai svarbu? Nes kiekviena sritis turi atitinkamą terminiją, specifines frazes, santrumpas ir pan., todėl kontekstas turi būti suvokiamas vertėjui.

Skubus santraukų vertimas

Santraukų vertimai per 1 dieną! Ne paslaptis, kad studentai daugelį darbų atideda paskutinei dienai, todėl esame pasirengę Jums padėti ir išversti santrauką skubiai.

Santrauka: kas tai?

Santrauka yra ta rašto darbo dalis, kuri verčiama į užsienio kalbą (dažniausiai anglų). Darbe santrauka pateikiama dviem – gimtąja ir užsienio – kalbomis. Santrauka traktuojama kaip darbo vizitinė kortelė, ji yra trumpas (dažniausiai vieno A4 formato lapo) viso darbo esmės išdėstymas.

Koks gi darbo santraukos tikslas? Ši darbo dalis yra skirta tam, kad darbo autorius gebėtų perteikti darbo esmę labai trumpai, akcentuodamas esminius aspektus. Teigiama, kad santrauką perskaitęs asmuo, neskaitęs viso darbo, turi suprasti apie ką jis, kas jame svarbiausia.

Kalbant apie baigiamųjų darbų santraukas, tai nurodymai joms priklauso nuo aukštosios mokyklos reikalavimų, bet dažniausiai yra daugiau ar mažiau panašūs. Pirmiausia santraukoje įvardijami tokie rekvizitai: darbo autoriaus vardas ir pavardė, darbo tema, aukštosios mokyklos ir fakulteto pavadinimas, studijų programa, vadovo laipsnis, vardas ir pavardė, metai, vieta ir puslapių skaičius (be priedų). Toliau rašomas žodis „Santrauka“ arba „Summary“ (jei santrauka pateikiama anglų kalba). Ir paskui išdėstomas santraukos tekstas. Dažniausiai pradžioje reikia keliais sakiniais įvardyti darbo temos aktualumą, tada nurodyti darbo tikslą, uždavinius ir darbe naudotus metodus. Teorinės darbo dalies esminiai aspektai santraukoje paprastai nepateikiami. Didžioji santraukos dalis yra skiriama esminiams praktinės darbo dalies aspektams, įžvalgoms, atradimams, t. y. atlikto tyrimo rezultatams. Santraukos pabaigoje galima paminėti darbo autoriaus siūlymus iškeltai problemai spręsti.

 

Santraukų vertimas; Santraukų vertimai

Santraukų vertimas; Santraukų vertimai

Santraukų vertimai: kiek kainuos?

Sužinokite santraukos vertimo kainą dabar: SUŽINOTI

Greičiausias Jūsų vertimo paslaugų partneris Užsakyti

vertimukaraliai
VERTIMAS RAŠTU

Vertimas raštu, tai viena iš pagrindinių musų teikiamų paslaugų. Verčiame raštu iš / į 60 pasaulio kalbų visus dokumentus: asmeninius dokumentus, specializuotus tekstus. Specializuoti tam tikrų sričių vertimai yra viena

Plačiau
vertimukaraliai
VERTIMAS ŽODŽIU

Vertimas žodžiu. Rengiate tarptautinę konferenciją? Atvažiuoja svečiai iš užsienio? Norite kalbėtis ir suprasti nuotoliniu būdu? Reikia akis į akį aptarti svarbaus sandėrio sąlygas? Vertimų biuro „Vertimų Karaliai“ vertėjai pasirengę Jums

Plačiau
vertimukaraliai
OFICIALUS PATVIRTINIMAS

Kalbant apie oficialų išversto teksto patvirtinimą, svarbu išskirti patvirtinimą vertimo biuro antspaudu ir notaro patvirtinimą. Tikslinga aptarti kiekvieną iš jų. Ne visi dokumentai reikalauja notaro patvirtinimo. Pavyzdžiui, jeigu ketinate pristatyti

Plačiau
vertimukaraliai
REDAKTORIAUS PASLAUGOS

Redaktoriaus paslaugos. Norite, kad jūsų tekstas būtų stilistiškai ir gramatiškai tvarkingas, rišlus ir atitiktų visus kalbos kultūros reikalavimus? Mūsų patyrę redaktoriai yra pasiruošę Jums padėti ir suteikti aukščiausios kokybės paslaugą.

Plačiau
vertimukaraliai
PRISTATYMO PASLAUGA

Pristatymo paslauga. Jūsų patogumui išverstus ir patvirtintus dokumentus pristatysime nurodytu laiku ir adresu Vilniaus ir Klaipėdos miesto ribose nemokamai. Ši paslauga galioja, jeigu užsakymo suma yra didesnė nei  20 Eur,

Plačiau