Skambinkite: +370 (630) 09 360
Rašykite: info@vertimukaraliai.lt
X

Užpildykite laukelius ir gaukite kainos pasiūlymą!

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“ vertimukaraliai

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“

Vertimų biuras, teikiantis vertimo paslaugas 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Dažniausiai kainos pasiūlymą atsiunčiame per 15 minučių. Suteikiame galimybę gauti vertimą neišėjus iš namų ar biuro.

GAUTI KAINOS PASIŪLYMĄ PER 15 MINUČIŲ

Įgarsinimas

Išraiškingai ištarta frazė, pabrėžta metafora ar įdomus žodžių derinys gali tapti neatsiejama norimo perduoti pranešimo dalimi.

Dažnai įmonės siekia sutelkti auditorijos dėmesį ir sukelti teigiamas emocijas. Siekiama, kad žmones pasiektų būtent tokia žinutė, kokią norima perduoti. Reklamos kūrėjai jau nuo seno tam pasiekti pasitelkia žodžių ir garso metodą. Bendradarbiaujame su įrašų kompanijomis, kurios pasižymi ne tik puikia garso kokybe, išskirtinius efektus turinčia garso įranga, bet ir profesionaliais diktoriais, kurie gali pasigirti savo patirtimi įgarsinant įvairaus turinio pranešimus, reklamas ir kitokio pobūdžio tekstus.

įgarsinimas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, mes siūlome:

  • Išversto iš bet kokios kalbos teksto įgarsinimą;
  • Įgarsinimą lietuvių ar kitomis kalbomis;
  • Įvairaus pobūdžio ar apimties teksto įgarsinimą;
  • Redaguoto teksto įgarsinimą.

Šiomis dienomis įgarsinimas neapsiriboja filmais ar audioknygomis. Norėdami išpildyti visus poreikius mes siūlome ne tik įvairaus pobūdžio tekstų, bet ir reklamų įgarsinimą. Atsižvelgdami į norimos perduoti žinutės turinį, atrinksime ne tik tinkamiausius garso efektus, bet ir labiausiai tekstą atvaizduojantį balsą turinį diktorių.

Mūsų profesionali vertėjų ir diktorių komanda sutelkia savo jėgas tam, kad suteiktų geriausią efektą kiekvienam verčiamam tekstui. Mes ne tik galime išversti pateiktą bet kokio pobūdžio tekstą į Jums reikiamą kalbą, bet, esant poreikiui, galime jį įgarsinti. Visi mūsų komandos vertėjai ir diktoriai yra itin atidūs ir reiklūs, skiria didelį dėmesį tekstų stiliui, garso kokybei bei tarimui, todėl kiekvienas klientui atiduodamas išverstas ir įgarsintas tekstas pasižymi aukščiausia kokybe.

Prieš pateikiant tekstą įgarsinimui visuomet kyla abejonių dėl jo tikslumo, parašytų žodžių taisyklingumo, gramatikos ir kitų galimų klaidų. Mūsų komanda pasirūpins, kad tekstas būtų aiškus, raiškus ir tikslus, o įgarsinimas kokybiškas ir perteikiantis pagrindinę mintį bei turinio stilių. Norėdami, kad Jūsų pranešimas pasiektų auditoriją tvarkingai paruoštas, su tinkamai suformuota prasme, redaguojame įvairaus pobūdžio tekstus, pranešimus ar žinutes pagal poreikį.

Jei ieškote kokybiškų paslaugų iš vienų rankų – rinkitės mūsų vertimo biurą.

 

 

Greičiausias Jūsų vertimo paslaugų partneris Užsakyti

vertimukaraliai
VERTIMAS RAŠTU

Vertimas raštu, tai viena iš pagrindinių musų teikiamų paslaugų. Verčiame raštu iš / į 60 pasaulio kalbų visus dokumentus: asmeninius dokumentus, specializuotus tekstus. Specializuoti tam tikrų sričių vertimai yra viena

Plačiau
vertimukaraliai
VERTIMAS ŽODŽIU

Vertimas žodžiu. Rengiate tarptautinę konferenciją? Atvažiuoja svečiai iš užsienio? Norite kalbėtis ir suprasti nuotoliniu būdu? Reikia akis į akį aptarti svarbaus sandėrio sąlygas? Vertimų biuro „Vertimų Karaliai“ vertėjai pasirengę Jums

Plačiau
vertimukaraliai
OFICIALUS PATVIRTINIMAS

Kalbant apie oficialų išversto teksto patvirtinimą, svarbu išskirti patvirtinimą vertimo biuro antspaudu ir notaro patvirtinimą. Tikslinga aptarti kiekvieną iš jų. Ne visi dokumentai reikalauja notaro patvirtinimo. Pavyzdžiui, jeigu ketinate pristatyti

Plačiau
vertimukaraliai
REDAKTORIAUS PASLAUGOS

Redaktoriaus paslaugos. Norite, kad jūsų tekstas būtų stilistiškai ir gramatiškai tvarkingas, rišlus ir atitiktų visus kalbos kultūros reikalavimus? Mūsų patyrę redaktoriai yra pasiruošę Jums padėti ir suteikti aukščiausios kokybės paslaugą.

Plačiau
vertimukaraliai
PRISTATYMO PASLAUGA

Pristatymo paslauga. Jūsų patogumui išverstus ir patvirtintus dokumentus pristatysime nurodytu laiku ir adresu Vilniaus ir Klaipėdos miesto ribose nemokamai. Ši paslauga galioja, jeigu užsakymo suma yra didesnė nei  20 Eur,

Plačiau