Uždaryti

Profesionalios įgarsinimo paslaugos

Išraiškingai ištarta frazė, pabrėžta metafora ar įdomus žodžių derinys gali tapti neatsiejama norimo perduoti pranešimo dalimi.

Dažnai įmonės siekia sutelkti auditorijos dėmesį ir sukelti teigiamas emocijas. Siekiama, kad žmones pasiektų būtent tokia žinutė, kokią norima perduoti. Reklamos kūrėjai jau nuo seno tam pasiekti pasitelkia žodžių ir garso metodą. Bendradarbiaujame su įrašų kompanijomis, kurios pasižymi ne tik puikia garso kokybe, išskirtinius efektus turinčia garso įranga, bet ir profesionaliais diktoriais, kurie gali pasigirti savo patirtimi įgarsinant įvairaus turinio pranešimus, reklamas ir kitokio pobūdžio tekstus.

Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, mes siūlome:

Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, mes siūlome:

  • Išversto iš bet kokios kalbos teksto įgarsinimą;
  • Įgarsinimą lietuvių ar kitomis kalbomis;
  • Įvairaus pobūdžio ar apimties teksto įgarsinimą;
  • Redaguoto teksto įgarsinimą.

Šiomis dienomis įgarsinimas neapsiriboja filmais ar audioknygomis. Norėdami išpildyti visus poreikius mes siūlome ne tik įvairaus pobūdžio tekstų, bet ir reklamų įgarsinimą. Atsižvelgdami į norimos perduoti žinutės turinį, atrinksime ne tik tinkamiausius garso efektus, bet ir labiausiai tekstą atvaizduojantį balsą turinį diktorių.

Mūsų profesionali vertėjų ir diktorių komanda sutelkia savo jėgas tam, kad suteiktų geriausią efektą kiekvienam verčiamam tekstui. Mes ne tik galime išversti pateiktą bet kokio pobūdžio tekstą į Jums reikiamą kalbą, bet, esant poreikiui, galime jį įgarsinti. Visi mūsų komandos vertėjai ir diktoriai yra itin atidūs ir reiklūs, skiria didelį dėmesį tekstų stiliui, garso kokybei bei tarimui, todėl kiekvienas klientui atiduodamas išverstas ir įgarsintas tekstas pasižymi aukščiausia kokybe.

Prieš pateikiant tekstą įgarsinimui visuomet kyla abejonių dėl jo tikslumo, parašytų žodžių taisyklingumo, gramatikos ir kitų galimų klaidų. Mūsų komanda pasirūpins, kad tekstas būtų aiškus, raiškus ir tikslus, o įgarsinimas kokybiškas ir perteikiantis pagrindinę mintį bei turinio stilių. Norėdami, kad Jūsų pranešimas pasiektų auditoriją tvarkingai paruoštas, su tinkamai suformuota prasme, redaguojame įvairaus pobūdžio tekstus, pranešimus ar žinutes pagal poreikį.

 

Susidomėjote? Pasirinkite kitą žingsnį...