Uždaryti

Vertimas prilygstantis originalui – profesionalios maketavimo paslaugos

·Reikia išversti knygą ar žurnalą? Instrukciją? Komercinį pasiūlymą? Gaukite originalui prilygstantį vertimą iš karto, nes mūsų vertimo biuras ne tik profesionaliai sumaketuos vertimą identiškai originalui, bet ir atliks maketo adaptacijas, jei tik to reikalauja vertimas.

Kodėl verta rinktis mūsų vertimų biurą? Kai reikia išversti instrukcijas, knygas ar kitus leidinius, siūlome rinktis vertimą su maketavimu. Taip iš karto gausite originalui identišką ir vertimui pritaikytą maketą. Mūsų vertimo ir maketavimo specialistai dirba kartu, todėl užtikrinama aukščiausia vertimo ir maketo kokybė, o kiekvienas žodis makete atsiduria tinkamoje vietoje. Taupykite savo laiką ir rinkitės aukščiausią vertimo kokybę.

Kokius vertimus galime sumaketuoti?

Knygų maketavimas

Knygos vertimui paruošime maketą, identišką originalui. Atsižvelgiant į vertimą, dizaineriai gali atlikti reikalingas adaptacijas ir maketo korekcijas.

Instrukcijų maketavimas

Instrukcijų vertimus sumaketuosime identiškai originalui arba paruošime maketą, atitinkantį informaciją vertime.

Katalogų maketavimas

Sumaketuosime katalogus, žurnalus ar reklaminius leidinius remdamiesi originalo maketu. Atliksime maketo pakeitimus, kurie reikalingi adaptuoti vertimui.

Kiti stambūs leidiniai

Reikia išversti leidinį ir norite aukščiausios vertimo kokybės? Mūsų specialistai paruoš originalui identišką ir vertimui pritaikytą maketą bet kokios srities ir tematikos leidiniams.

Patikrinkite, ar galime pasiūlyti jums reikalingą vertimą.

Pasirinkite originalo ir tikslinę kalbas.

Kiek kainuoja vertimo maketavimas?

Maketuojame tik vertimus ir visada remiamės originalu, todėl siūlome itin patrauklias maketavimo kainas. Kiekvieną projektą vertiname individualiai, atsižvelgiame į maketo sudėtingumą, apimtį ir kitus aspektus.

Susidomėjote? Pasirinkite kitą žingsnį...