Skambinkite: +370 (630) 09 360
Rašykite: info@vertimukaraliai.lt
X

Užpildykite laukelius ir gaukite kainos pasiūlymą!

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“ vertimukaraliai

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“

Vertimų biuras, teikiantis vertimo paslaugas 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Dažniausiai kainos pasiūlymą atsiunčiame per 15 minučių. Suteikiame galimybę gauti vertimą neišėjus iš namų ar biuro.

GAUTI KAINOS PASIŪLYMĄ PER 15 MINUČIŲ

Moksliniai vertimai

Moksliniai vertimai – tai mokslinių straipsnių vertimai, mokslininkų atliktų tyrimų vertimai, mokslinių teorijų vertimai, disertacijų vertimai, bakalauro ir magistro darbų santraukų vertimai ir pan. Šios srities vertimai yra ypač sudėtingi ir reikalauja ne tik tikslumo, puikių kalbos įgūdžių, bet ir plačių tos srities, kuriai priskiriamas verčiamas tekstas, žinių. Suprasdami didžiulę mokslinių vertimų svarbą, savo komandoje turime tikrus mokslinių vertimų profesionalus, todėl drąsiai užtikriname aukščiausią vertimo kokybę.

Moksliniai vertimai: kada jų gali prireikti?

Ne paslaptis, kad didžioji dalis mokslininkų darbų, pavyzdžiui, tyrimų, straipsnių, yra užsienio kalba. Dažniausiai – anglų. Bet net ir mokant užsienio kalbą, kuria parašytas mokslinis darbas, ne visada galime būti užtikrinti, kad turinį suprasime teisingai. Todėl iškyla poreikis mokslinį darbą išversti.

Labai dažnai studentams prireikia mokslinių darbų vertimo. Pavyzdžiui, rašant baigiamąjį bakalauro ar magistro darbą, taip pat disertaciją būtina remtis moksliniais straipsniais. Tam, kad straipsnio informacija būtų suprasta taip, kaip reikia, atsiranda poreikis tą straipsnį išversti.

Atliekant įvairius tyrimus taip pat atsiranda poreikis išversti užsienio mokslininkų atliktus analogiškus tyrimus, kad informacija būtų tiksli ir aiški.

Mokslinių tekstų vertimų poreikis labai dažnai iškyla tiems, kurie domisi kokia nors sritimi. Pavyzdžiui, kai žmogus sužino, kad jis serga kokia nors reta liga, jis ieško informacijos apie ją, apie gydymo būdus, apie vaistus, bandymus ir pan. Didžioji dalis tokios informacijos yra pateikta užsienio kalba moksliniuose straipsniuose.

 

Moksliniai vertimai: kaip užtikrinama vertimo kokybė?

Mokslinio teksto vertėjas privalo itin tiksliai perteikti informaciją, parašytą originaliame tekste. Tikslumas – vienas esminių kriterijų, atliekant ne tik šiuos, bet ir daugelį kitų specifinių sričių vertimų, pavyzdžiui, teisiniai vertimai, medicininiai vertimai, techniniai vertimai. Mūsų komandoje mokslinių tekstų vertimus atlieka tik atitinkamos mokslo srities išsilavinimą turintis vertėjas, t. y. tos srities specialistas, ir drauge puikiai mokantis reikiamą užsienio kalbą. Jei reikia, vertėjas konsultuojasi su kolegomis. Visus į lietuvių kalbą išverstus tekstus redaguoja lituanistas, kad galutinis tekstas būtų nepriekaištingas ne tik turinio prasme, bet ir kalbos prasme.

Moksliniai vertimai: kiek kainuoja?

Sužinokite kiek kainuos jūsų mokslinis vertimas į kitą kalbą. Sužinoti

Greičiausias Jūsų vertimo paslaugų partneris Užsakyti

vertimukaraliai
VERTIMAS RAŠTU

Vertimas raštu, tai viena iš pagrindinių musų teikiamų paslaugų. Verčiame raštu iš / į 60 pasaulio kalbų visus dokumentus: asmeninius dokumentus, specializuotus tekstus. Specializuoti tam tikrų sričių vertimai yra viena

Plačiau
vertimukaraliai
VERTIMAS ŽODŽIU

Vertimas žodžiu. Rengiate tarptautinę konferenciją? Atvažiuoja svečiai iš užsienio? Norite kalbėtis ir suprasti nuotoliniu būdu? Reikia akis į akį aptarti svarbaus sandėrio sąlygas? Vertimų biuro „Vertimų Karaliai“ vertėjai pasirengę Jums

Plačiau
vertimukaraliai
OFICIALUS PATVIRTINIMAS

Kalbant apie oficialų išversto teksto patvirtinimą, svarbu išskirti patvirtinimą vertimo biuro antspaudu ir notaro patvirtinimą. Tikslinga aptarti kiekvieną iš jų. Ne visi dokumentai reikalauja notaro patvirtinimo. Pavyzdžiui, jeigu ketinate pristatyti

Plačiau
vertimukaraliai
REDAKTORIAUS PASLAUGOS

Redaktoriaus paslaugos. Norite, kad jūsų tekstas būtų stilistiškai ir gramatiškai tvarkingas, rišlus ir atitiktų visus kalbos kultūros reikalavimus? Mūsų patyrę redaktoriai yra pasiruošę Jums padėti ir suteikti aukščiausios kokybės paslaugą.

Plačiau
vertimukaraliai
PRISTATYMO PASLAUGA

Pristatymo paslauga. Jūsų patogumui išverstus ir patvirtintus dokumentus pristatysime nurodytu laiku ir adresu Vilniaus ir Klaipėdos miesto ribose nemokamai. Ši paslauga galioja, jeigu užsakymo suma yra didesnė nei  20 Eur,

Plačiau