Uždaryti

Projekto viešinimas

UAB „Vertimų karaliai“ įgyvendina projektą – e. pardavimo sandorių ir vaizdinės konfigūracijos sprendimų įdiegimas įmonės veikloje. 

 

Projekto tikslas. Įdiegiant e. pardavimo sandorių ir vaizdinės konfigūracijos sprendimus įmonės veikloje, padidinti UAB „Vertimų karaliai“ patrauklumą, teikiamų paslaugų paklausą ir įmonės produktyvumą.

 

Projekto veikla. Projekto įgyvendinimo metu UAB „Vertimų karaliai“ įdiegs e-komercijos, internetinio puslapio, apmokėjimo ir paslaugų teikimo sprendimus. Klientai galės užsakyti vertimo paslaugas tiesiogiai ir iš bet kurios pasaulio vietos per savitarnos platformą, kas sutrumpins laiką, reikalingą bendravimui su tiekėjais. Šie skaitmeninimo sprendimai taip pat padės užtikrinti vertimo paslaugų kokybės kontrolę, bus galimybė stebėti darbą, atlikti korekcijas ir užtikrinti, kad klientų poreikiai būtų patenkinti. Be to, tai padės įmonei optimizuoti ir automatizuoti vidinius veiklos procesus, kas teigiamai paveiks darbuotojų produktyvumą ir laiko kaštus. 

Projekto rezultatas. Įgyvendinus projektą, bus sukurta pirmoji Lietuvoje savitarnos platforma, kurioje klientas galės tiesiogiai užsakyti vertimo paslaugas bei jas valdyti, patogiai sumokėti.

 

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.

 

Projekto įgyvendinimo trukmė – 2024-05-30 – 2025-05-30.

Projekto vertė – 97 643,92 EUR.

ES finansavimas – 48 821,96 EUR.

 

Administruojančioji institucija – Inovacijų agentūra. 

 

Daugiau informacijos: www.esinvesticijos.lt  

Susidomėjote? Pasirinkite kitą žingsnį...