Skambinkite: +370 (630) 09 360
Rašykite: info@vertimukaraliai.lt
X

Užpildykite laukelius ir gaukite kainos pasiūlymą!

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“ vertimukaraliai

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“

Vertimų biuras, teikiantis vertimo paslaugas 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Dažniausiai kainos pasiūlymą atsiunčiame per 15 minučių. Suteikiame galimybę gauti vertimą neišėjus iš namų ar biuro.

GAUTI KAINOS PASIŪLYMĄ PER 15 MINUČIŲ

Sinchroninis vertimas

Sinchroninis vertimas – tai viena sudėtingiausių žodinio vertimo rūšių, kuriai atlikti reikalinga speciali sinchroniniam vertimui skirta įranga. Pagrindinis šio tipo vertimo sunkumas tas, kad vertėjas turi versti pranešėjo sakomą informaciją ypač greitai – paprastai pranešėjo sakomą kalbą ir vertėjo vertimą skiria vos 2–3 sekundės. Sinchroninis vertimas naudojamas svarbiuose tarptautiniuose renginiuose, pavyzdžiui, konferencijose, pristatymuose, seminaruose ir kt. Visi tokio pobūdžio renginiai yra griežtai reglamentuoti. Sinchroninio vertimo paslaugos taupo laiką – o tai padeda neleisti pavargti klausytojams. Dažnai sinchroniniai vertimai atliekami iškart keliomis kalbomis, kuomet su pranešėjo kalba dirba didelė vertėjų komanda.

Sinchroninis vertimas: ką turėtumėte žinoti?

Sinchroninis vertimas – ypatingai sunkus darbas. Gerą sinchroniškai verčiantį vertėją rasti labai sunku, kadangi tarp šimtų vertėjų sinchroniškai verčia vienetai. Šis darbas reikalauja labai greito mąstymo, nepriekaištingų kalbos žinių, plataus apsiskaitymo ir stiprios nervų sistemos. Netinkamai atliktas sinchroninis vertimas gali pakenkti pranešėjo reputacijai, verslo, derybų sėkmei ir pan. Kalbama, kad šio tipo vertėjais arba gimstama, arba tampama ilgo ir įtempto mokymosi proceso metu. Tinkamai paruoštas sinchronistas yra aukso vertės specialistas.

Kalbant apie sinchroninio vertimo privalumus, verta išskirti šiuos:

  • Pranešėjo kalba skamba be pertraukų – tai padeda pranešėjui išlaikyti auditorijos dėmesį, jausti klausytojų nuotaiką ir reakciją.
  • Beveik dvigubai sutrumpinamas renginio laikas, palyginti su nuosekliuoju vertimu.
  • Tai patogu patiems renginio dalyviams – daugelis dalyvių nemėgsta, kai nuosekliojo vertimo metu pranešėjas turi sustoti tam, kad dalyviai išgirstų vertimą.
  • Tai leidžia išversti pranešimą į kelias kalbas vienu metu.

Tačiau sinchroninis vertimas pasižymi ir tam tikromis neigiamomis savybėmis, pavyzdžiui:

  • Sinchroninių vertimų kaina didesnė, palyginti su nuosekliaisiais vertimais. Taip yra todėl, kad sinchroninį vertimą atlieka retas profesionalas, kuris darbo metu patiria didelę įtampą. Apskritai, sinchroninius vertimus atliekančių specialistų atlyginimai yra didžiausi iš visų vertėjų. Be to, nereikia pamiršti, kad sinchroniniam vertimui reikalinga specialios įrangos nuoma.
  • Paprastai vieno sinchronisto neužtenka, todėl reikia samdyti du arba tris vertėjus, puikiai išmanančius renginio tematiką. Taip yra todėl, kad sinchronistai darbo metu patiria didžiulę nervinę įtampą ir kartas nuo karto pakeičia vienas kitą.

Sinchroninis vertimas: kiek kainuoja?

Sužinokite tikslią sinchroninio vertimo kainą dabar. Sužinoti

Greičiausias Jūsų vertimo paslaugų partneris Užsakyti

vertimukaraliai
VERTIMAS RAŠTU

Vertimas raštu, tai viena iš pagrindinių musų teikiamų paslaugų. Verčiame raštu iš / į 60 pasaulio kalbų visus dokumentus: asmeninius dokumentus, specializuotus tekstus. Specializuoti tam tikrų sričių vertimai yra viena

Plačiau
vertimukaraliai
VERTIMAS ŽODŽIU

Vertimas žodžiu. Rengiate tarptautinę konferenciją? Atvažiuoja svečiai iš užsienio? Norite kalbėtis ir suprasti nuotoliniu būdu? Reikia akis į akį aptarti svarbaus sandėrio sąlygas? Vertimų biuro „Vertimų Karaliai“ vertėjai pasirengę Jums

Plačiau
vertimukaraliai
OFICIALUS PATVIRTINIMAS

Kalbant apie oficialų išversto teksto patvirtinimą, svarbu išskirti patvirtinimą vertimo biuro antspaudu ir notaro patvirtinimą. Tikslinga aptarti kiekvieną iš jų. Ne visi dokumentai reikalauja notaro patvirtinimo. Pavyzdžiui, jeigu ketinate pristatyti

Plačiau
vertimukaraliai
REDAKTORIAUS PASLAUGOS

Redaktoriaus paslaugos. Norite, kad jūsų tekstas būtų stilistiškai ir gramatiškai tvarkingas, rišlus ir atitiktų visus kalbos kultūros reikalavimus? Mūsų patyrę redaktoriai yra pasiruošę Jums padėti ir suteikti aukščiausios kokybės paslaugą.

Plačiau
vertimukaraliai
PRISTATYMO PASLAUGA

Pristatymo paslauga. Jūsų patogumui išverstus ir patvirtintus dokumentus pristatysime nurodytu laiku ir adresu Vilniaus ir Klaipėdos miesto ribose nemokamai. Ši paslauga galioja, jeigu užsakymo suma yra didesnė nei  20 Eur,

Plačiau