Skambinkite: +370 (630) 09 360
Rašykite: info@vertimukaraliai.lt
X

Užpildykite laukelius ir gaukite kainos pasiūlymą!

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“ vertimukaraliai

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“

Vertimų biuras, teikiantis vertimo paslaugas 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Dažniausiai kainos pasiūlymą atsiunčiame per 15 minučių. Suteikiame galimybę gauti vertimą neišėjus iš namų ar biuro.

GAUTI KAINOS PASIŪLYMĄ PER 15 MINUČIŲ

Techniniai vertimai

Techniniai vertimai neabejotinai yra vieni sudėtingiausių ir reikalaujantys tikslumo, detalumo, specifinių žinių. Techninius vertimus atlikti gali tik techninį išsilavinimą turintys vertėjai, tam tikros srities specialistai, nes priTechniniai vertimaivalu žinoti daugelį aspektų, atitinkamą terminologiją ir pan. Kruopštumas, tikslumas ir atsakingumas yra tos savybės, kuriomis privalo pasižymėti visų sričių vertėjai, bet verčiantiems techninius vertimus pastarosios yra ypač aktualios.

Didžiuojamės savo komanda, kurioje dirba tik patyrę techninių tekstų vertėjai, mokantys ne tik atitinkamą užsienio kalbą, bet ir turintys techninį išsilavinimą, atsakingi, kruopštūs ir pareigingi, savo darbą atliekantys tiksliai ir detaliai. Mes žinome, kad vertėjo kvalifikacija, žinios ir gebėjimai suponuoja atliekamo darbo kokybę, o techninių vertimų srityje tai labai svarbu. Juk būtent nuo vertėjo darbo, t. y. išversto teksto, priklauso, ar gaminys bus naudojamas taip, kaip priklauso, ar bus laikomasi gamintojo reikalavimų, kaip bus dirbama įrenginiu ir t. t.

Kuo ypatingi techniniai vertimai?

Techniniai vertimai tikrai yra ypatingi. Pirmiausia tuo, kad juos gali išversti toli gražu ne kiekvienas. Techniniai tekstai išsiskiria terminų gausa, jų specifika, techniniams tekstams būdingos santrumpos, brėžiniai, piešiniai, schemos ir pan. Todėl vien tam tikros užsienio kalbos mokėjimo tikrai neužtenka. Tad techninius vertimus siūlome patikėti tik šios srities profesionalams.

Techniniai vertimai: kokie vertimai yra techniniai?

 • techninių pasų vertimai;
 • renginių ir įrengimų naudojimo instrukcijų vertimai;
 • saugos duomenų lapų vertimai;
 • techninių brėžinių vertimai;
 • transporto priemonių dokumentacijos vertimai;
 • produktų katalogų vertimai;
 • valdymo ir saugos instrukcijų vertimai;
 • katalogų vertimai;
 • statybų projektų dokumentų vertimai;
 • specifikacijų vertimai;
 • sertifikatų vertimai ir kiti techniniai vertimai.

Techniniai vertimai: kada reikalingi?

Techninių vertimų poreikis gali atsirasti, jei planuosite namo statybą, taip pat techniniai vertimai dažnai reikalingi atsakingiems studentams tų sričių, kuriose didžioji dalis informacijos yra pateikiama užsienio kalba (pavyzdžiui, inžinerijos studijoms aktuali medžiaga). Techninių vertimų poreikis kils ir tada, jei tam tikro įrenginio naudojimo, priežiūros instrukcija bus pateikta Jums nežinoma kalba. Todėl siekdami tinkamai eksploatuoti įrenginį Jūs turėsite išsiversti instrukciją į suprantamą kalbą.

Techninių vertimų kaina.

Sužinokite kiek kainuos jūsų techninio teksto vertimas. Sužinoti

Greičiausias Jūsų vertimo paslaugų partneris Užsakyti

vertimukaraliai
VERTIMAS RAŠTU

Vertimas raštu, tai viena iš pagrindinių musų teikiamų paslaugų. Verčiame raštu iš / į 60 pasaulio kalbų visus dokumentus: asmeninius dokumentus, specializuotus tekstus. Specializuoti tam tikrų sričių vertimai yra viena

Plačiau
vertimukaraliai
VERTIMAS ŽODŽIU

Vertimas žodžiu. Rengiate tarptautinę konferenciją? Atvažiuoja svečiai iš užsienio? Norite kalbėtis ir suprasti nuotoliniu būdu? Reikia akis į akį aptarti svarbaus sandėrio sąlygas? Vertimų biuro „Vertimų Karaliai“ vertėjai pasirengę Jums

Plačiau
vertimukaraliai
OFICIALUS PATVIRTINIMAS

Kalbant apie oficialų išversto teksto patvirtinimą, svarbu išskirti patvirtinimą vertimo biuro antspaudu ir notaro patvirtinimą. Tikslinga aptarti kiekvieną iš jų. Ne visi dokumentai reikalauja notaro patvirtinimo. Pavyzdžiui, jeigu ketinate pristatyti

Plačiau
vertimukaraliai
REDAKTORIAUS PASLAUGOS

Redaktoriaus paslaugos. Norite, kad jūsų tekstas būtų stilistiškai ir gramatiškai tvarkingas, rišlus ir atitiktų visus kalbos kultūros reikalavimus? Mūsų patyrę redaktoriai yra pasiruošę Jums padėti ir suteikti aukščiausios kokybės paslaugą.

Plačiau
vertimukaraliai
PRISTATYMO PASLAUGA

Pristatymo paslauga. Jūsų patogumui išverstus ir patvirtintus dokumentus pristatysime nurodytu laiku ir adresu Vilniaus ir Klaipėdos miesto ribose nemokamai. Ši paslauga galioja, jeigu užsakymo suma yra didesnė nei  20 Eur,

Plačiau