Uždaryti

Transkribavimo paslaugos

Transkribavimas yra vaizdinės ir / ar garsinės informacijos pavertimas tekstu, t. y. perrašymas tekstu ta pačia kalba, kuria yra vaizdinė ar garsinė medžiaga. Jei reikia vertimo, verčiamas jau transkribuotas tekstas.

Kokia informacija dažniausiai transkribuojama mūsų biure? Tai:

  • konferencijų garso ir / ar vaizdo įrašai;
  • seminarų vaizdo ir / ar garso įrašai;
  • internete paviešinti vaizdo ir / ar garso įrašai;
  • interviu įrašai;
  • mokomosios medžiagos įrašai;
  • reklaminiai įrašai;
  • posėdžių garso ir / ar vaizdo įrašai ir kt.
  • Transkribuojame šių sričių informaciją:
Specializuojamės teisės, medicinos, rinodaros, finansų ir meno srityse. Transkribuotą tekstą, užtikrindami aukščiausią kokybę galime išversti į 60 pasaulio kalbų

Transkribavimo paslaugos: kada jų gali prireikti?

Kaip rodo patirtis, transkribavimo paslaugų poreikis didelis. Pavyzdžiui, labai dažnai transkribavimo paslaugų prireikia atliekantiems tyrimus – reikia transkribuoti interviu. Didelis poreikis teismo posėdžių, klientų ir advokatų pokalbių transkribcijų, taip pat įvairių policijos apklausų ir pan.

Transkribavimo paslaugos: kas svarbu kokybei?

Transkribavimo paslaugos reikalauja tikslumo, aiškumo, tam tikrų žinių bei įgūdžių. Transkribuotas tekstas turi visiškai tiksliai atitikti tą, kuris pateiktas vaizdo ar garso medžiagoje. Mūsų komandos nariai, teikiantys transkribavimo paslaugą, tai puikiai žino, todėl garantuojame aukščiausio lygio transkribavimo paslaugas.

Transkribuojant išlaikomas informacijos nuoseklumas, logiškumas, tikslumas. Jei reikia, atliekamos minimalios korekcijos, kad tekstinė informacija būtų logiška ir aiški. Tiesa, transkribuojant ištaisomos kalbos ir stiliaus klaidos, kad tekstinis dokumentas būtų taisyklingas, tvarkingas kalbos požiūriu (nebent klientas pageidauja kitaip), jei garsinėje ar vaizdo medžiagoje yra daug pasikartojimų, tai tekstiniame dokumente jų skaičius sumažinamas (nebent klientas pageidauja kitaip). Jei reikia, tekstinis dokumentas adaptuojamas konkrečiai auditorijai.

Jei transkribuoto teksto reikia labai skubiai, klientui pageidaujant vaizdo ar garso informacija gali būti transkribuota ją sutrumpinant ir akcentuojant tik esminius aspektus. Tokiu atveju tai bus lyg apibendrinimas, išryškinant akcentus ir pateikiant pagrindinę mintį.

Medžiagą transkribuoti galite pateikti bet kokiame formate.

Užtikriname visišką konfidencialumą.

Vienas vertimų biuras – visos tranksribavimo paslaugos!

Susidomėjote? Pasirinkite kitą žingsnį...