Skambinkite: +370 (630) 09 360
Rašykite: info@vertimukaraliai.lt
X

Užpildykite laukelius ir gaukite kainos pasiūlymą!

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“ vertimukaraliai

VERTIMŲ BIURAS „VERTIMŲ KARALIAI“

Vertimų biuras, teikiantis vertimo paslaugas 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Dažniausiai kainos pasiūlymą atsiunčiame per 15 minučių. Suteikiame galimybę gauti vertimą neišėjus iš namų ar biuro.

GAUTI KAINOS PASIŪLYMĄ PER 15 MINUČIŲ

Transkribavimas

Transkribavimo paslaugos: kas tai?

Transkribavimas yra vaizdinės ir / ar garsinės informacijos pavertimas tekstu, t. y. perrašymas tekstu ta pačia kalba, kuria yra vaizdinė ar garsinė medžiaga. Jei reikia vertimo, verčiamas jau transkribuotas tekstas.

Kokia informacija dažniausiai transkribuojama mūsų biure? Tai:

 • konferencijų garso ir / ar vaizdo įrašai;
 • seminarų vaizdo ir / ar garso įrašai;
 • internete paviešinti vaizdo ir / ar garso įrašai;
 • interviu įrašai;
 • mokomosios medžiagos įrašai;
 • reklaminiai įrašai;
 • posėdžių garso ir / ar vaizdo įrašai ir kt.
 • Transkribuojame šių sričių informaciją:

Specializuojamės šių sričių informacijos trankskribavime:

 • teisės;
 • medicinos;
 • rinkodaros;
 • finansų;
 • meno;

Jeigu reikia, galime atlikti ir profesionalų transkribuoto teksto vertimą į pageidaujamą kalbą.

Transkribavimo paslaugos: kada jų gali prireikti?

Kaip rodo patirtis, transkribavimo paslaugų poreikis didelis. Pavyzdžiui, labai dažnai transkribavimo paslaugų prireikia atliekantiems tyrimus – reikia transkribuoti interviu. Didelis poreikis teismo posėdžių, klientų ir advokatų pokalbių transkribcijų, taip pat įvairių policijos apklausų ir pan.

Transkribavimo paslaugos: kas svarbu kokybei?

Transkribavimo paslaugos reikalauja tikslumo, aiškumo, tam tikrų žinių bei įgūdžių. Transkribuotas tekstas turi visiškai tiksliai atitikti tą, kuris pateiktas vaizdo ar garso medžiagoje. Mūsų komandos nariai, teikiantys transkribavimo paslaugą, tai puikiai žino, todėl garantuojame aukščiausio lygio transkribavimo paslaugas.

Transkribuojant išlaikomas informacijos nuoseklumas, logiškumas, tikslumas. Jei reikia, atliekamos minimalios korekcijos, kad tekstinė informacija būtų logiška ir aiški. Tiesa, transkribuojant ištaisomos kalbos ir stiliaus klaidos, kad tekstinis dokumentas būtų taisyklingas, tvarkingas kalbos požiūriu (nebent klientas pageidauja kitaip), jei garsinėje ar vaizdo medžiagoje yra daug pasikartojimų, tai tekstiniame dokumente jų skaičius sumažinamas (nebent klientas pageidauja kitaip). Jei reikia, tekstinis dokumentas adaptuojamas konkrečiai auditorijai.

Jei transkribuoto teksto reikia labai skubiai, klientui pageidaujant vaizdo ar garso informacija gali būti transkribuota ją sutrumpinant ir akcentuojant tik esminius aspektus. Tokiu atveju tai bus lyg apibendrinimas, išryškinant akcentus ir pateikiant pagrindinę mintį.

Medžiagą transkribuoti galite pateikti bet kokiame formate.

Užtikriname visišką konfidencialumą.

Vienas vertimų biuras – visos tranksribavimo paslaugos!

Transkribavimas: kiek kainuoja?

Sužinokite tikslią transkribavimo kainą dabar. Sužinoti

Greičiausias Jūsų vertimo paslaugų partneris Užsakyti

vertimukaraliai
VERTIMAS RAŠTU

Vertimas raštu, tai viena iš pagrindinių musų teikiamų paslaugų. Verčiame raštu iš / į 60 pasaulio kalbų visus dokumentus: asmeninius dokumentus, specializuotus tekstus. Specializuoti tam tikrų sričių vertimai yra viena

Plačiau
vertimukaraliai
VERTIMAS ŽODŽIU

Vertimas žodžiu. Rengiate tarptautinę konferenciją? Atvažiuoja svečiai iš užsienio? Norite kalbėtis ir suprasti nuotoliniu būdu? Reikia akis į akį aptarti svarbaus sandėrio sąlygas? Vertimų biuro „Vertimų Karaliai“ vertėjai pasirengę Jums

Plačiau
vertimukaraliai
OFICIALUS PATVIRTINIMAS

Kalbant apie oficialų išversto teksto patvirtinimą, svarbu išskirti patvirtinimą vertimo biuro antspaudu ir notaro patvirtinimą. Tikslinga aptarti kiekvieną iš jų. Ne visi dokumentai reikalauja notaro patvirtinimo. Pavyzdžiui, jeigu ketinate pristatyti

Plačiau
vertimukaraliai
REDAKTORIAUS PASLAUGOS

Redaktoriaus paslaugos. Norite, kad jūsų tekstas būtų stilistiškai ir gramatiškai tvarkingas, rišlus ir atitiktų visus kalbos kultūros reikalavimus? Mūsų patyrę redaktoriai yra pasiruošę Jums padėti ir suteikti aukščiausios kokybės paslaugą.

Plačiau
vertimukaraliai
PRISTATYMO PASLAUGA

Pristatymo paslauga. Jūsų patogumui išverstus ir patvirtintus dokumentus pristatysime nurodytu laiku ir adresu Vilniaus ir Klaipėdos miesto ribose nemokamai. Ši paslauga galioja, jeigu užsakymo suma yra didesnė nei  20 Eur,

Plačiau