Uždaryti

Vertimų integravimo inovacija rinkodaros automatizavimui

Patobulinkite naudojamus įrankius, sistemas ir platformas su inovatyvia „KOTLinK“ technologija. Ji užtikrina greitus, paprastus ir nenutrūkstamus vertimus, kurių reikia rinkodaros automatizavimui.

Esame vertimų ekspertai ir siūlome pažangius sprendimus verslui. Dirbame 24/7 principu, kad pasiūlytume greitus, 100 % tikslius ir natūraliai skambančius vertimus už prieinamą kainą net iš 120 kalbų.

Tiesiogiai prisijunkite prie savo vertimo paslaugų teikėjo

Mūsų inovacija suteikia galimybę tiesiogiai prisijungti prie savo vertimo paslaugų teikėjo ir lengvai įveikti kliūtis, kurias įprastai sukelia vertimų į dažniausiai naudojamas kalbas poreikis automatizuojant rinkodarą:

  • greičiau paruošti reikalingą veiklai informaciją;
  • eliminuoti klaidas, kurios kenkia reputacijai ir eikvoja biudžetą;
  • užtikrinti sklandų bendravimą įmonės padaliniuose, su tiekėjais ir partneriais aiškiai ir tiksliai pateikiant informaciją.

Efektyviai susitvarkyti su rinkodaros automatizavimui reikalingais vertimais – tikras iššūkis, tačiau mes turime sprendimą!

„KOTLinK“ – pagalba, kai prireikia vertimo

„KOTLinK“ yra mūsų sukurtas įrankis, kuris užtikrina sklandžią efektyvaus turinio valdymo ir rinkodaros automatizavimo kampanijos pateikimo grandinę nuo pradžios iki galo.

Turinio valdymo sistema (TVS) ir turinio valdymo įrankių integracija su „KoTLink“ leis kurti vertimo ir lokalizavimo užsakymus iš turimos konfigūracijos siunčiant tekstą arba kopiją.

Rezultatas? Nenutrūkstamas vertimo procesas suteikia galimybę gauti greitus, tikslius ir veikti efektyviai padedančius vertimus vos keleto mygtukų paspaudimu.

„KoTLinK“ pagreitins verslo augimą! Sistemos integracija galima su šiais esminiais organizacinių įrankių ir funkcijų skyriais:

  • turinio valdymu;
  • komunikacija;
  • elektronine prekyba;
  • skaitmeninio turinio valdymu;
  • specialiomis užduotimis ir darbais.

Ar esate pasiruošę sustiprinti savo vertimų strategiją?

Pats laikas pasinaudoti efektyviai veikiančia „KoTLink“ galia!
Demonstracinė versija

Susidomėjote? Pasirinkite kitą žingsnį...