Uždaryti

Vertimų integravimo inovacija elektroninei prekybai

Sujunkite naudojamus įrankius, sistemas ir platformas su nauja „KOTLinK“ technologija, kuri užtikrina greitą, paprastą ir nenutrūkstamą vertimą elektroninei prekybai.

Esame vertimų ekspertai ir siūlome pažangius sprendimus verslui. Dirbame 24/7 principu, kad pasiūlytume greitus, 100 % tikslius ir natūraliai skambančius vertimus elektroninei prekybai už prieinamą kainą net iš 120 kalbų.

Tiesiogiai prisijunkite prie rinkoje pirmaujančio vertimo paslaugų teikėjo

Mūsų inovacija suteikia galimybę tiesiogiai prisijungti prie savo vertimo paslaugų teikėjo ir lengvai įveikti kliūtis, kurias įprastai sukelia vertimų elektroninei prekybai poreikis:

  • ilgą ir nenuspėjamą pasirengimą prekybai, kuris sumažina produktyvumą;
  • prekės ženklui kenkiančias klaidas, kurios gali trukdyti veiklai ir eikvoti biudžetą;
  • vidinės komunikacijos problemas dėl pateikiamos informacijos aiškumo, tikslumo ir greičio.

Efektyviai susitvarkyti su dideliu kiekiu vertimų, kurių reikalauja elektroninė prekyba – iššūkis, tačiau mes turime sprendimą!

„KOTLinK“ – pagalba, kai prireikia vertimo

„KOTLinK“ yra vertimo įrankis, kuris užtikrina sklandžią stipraus turinio valdymo grandinę elektroninės prekybos verslui. Tai padeda išplėsti užimamą rinkos dalį globaliu mastu.

Turinio valdymo sistema (TVS) ir turinio valdymo įrankių integracija su „KoTLink“ leis kurti vertimo ir lokalizavimo užsakymus iš turimos konfigūracijos siunčiant tekstą arba kopiją.

Rezultatas? Nenutrūkstamas vertimo procesas suteikia galimybę gauti greitus, tikslius ir veikti efektyviai padedančius vertimus vos keleto mygtukų paspaudimu.

„KoTLinK“ pagreitins elektroninės prekybos augimą! Sistemos integracija galima su šiais esminiais organizacinių įrankių ir funkcijų skyriais:

  • turinio valdymu;
  • rinkodaros automatizavimu;
  • komunikacija;
  • skaitmeninio turinio valdymu;
  • nišinėmis užduotimis. 

Ar esate pasirengę pradėti naują veiklos etapą, savo klientams suteikdami informaciją jų kalba?

Puiku! Pats laikas pasinaudoti nuostabiomis „KoTLinK“ galimybėmis.
Demonstracinė versija

Susidomėjote? Pasirinkite kitą žingsnį...