Uždaryti

Vertimų integravimo inovacija turinio valdymui

Sujunkite turimus įrankius, sistemas ir platformas su nauja „KOTLinK“ technologija, kuri užtikrina greitą, paprastą ir nenutrūkstamą vertimą.

Esame vertimų ekspertai ir siūlome pažangius sprendimus verslui. Dirbame 24/7 principu, kad pasiūlytume greitus, 100 % tikslius ir natūraliai skambančius vertimus už prieinamą kainą net iš 120 kalbų.

Vertimų integravimo inovacija turinio valdymui

Mūsų inovacija suteikia galimybę tiesiogiai prisijungti prie savo vertimo paslaugų teikėjo ir lengvai įveikti kliūtis, kurias įprastai sukelia vertimų į dažniausiai naudojamas kalbas poreikis:

  • greičiau paruošti reikalingą veiklai informaciją;
  • eliminuoti klaidas, kurios kenkia reputacijai ir eikvoja biudžetą;
  • užtikrinti sklandų bendravimą įmonės padaliniuose, su tiekėjais ir partneriais aiškiai ir tiksliai pateikiant informaciją.

Efektyviai susitvarkyti su dideliu kiekiu vertimų, kurie skirti turinio valdymui, yra iššūkis, tačiau mes turime sprendimą!

„KOTLinK“ vertimų integravimas

„KOTLinK“ yra mūsų sukurta vertimų inovacija, kuri užtikrina sklandžią efektyvaus turinio valdymo pateikimo grandinę nuo pradžios iki galo.

Turinio valdymo sistema (TVS) ir turinio valdymo įrankių integracija su „KoTLink“ leis kurti vertimo ir lokalizavimo užsakymus iš turimos konfigūracijos siunčiant tekstą arba kopiją.

Rezultatas? Nenutrūkstamas vertimo procesas suteikia galimybę gauti greitus, tikslius ir veikti efektyviai padedančius vertimus vos vienu perbraukimu per ekraną arba mygtuko paspaudimu.

„KoTLinK“ pagreitins verslo augimą! Sistemos integracija galima su šiais esminiais organizacinių įrankių ir funkcijų skyriais:

  • komunikacija;
  • rinkodaros automatizavimu;
  • elektronine prekyba;
  • skaitmeniniu turinio valdymu;
  • specialiomis užduotimis ir darbais.

Ar esate pasiruošę sustiprinti savo vertimų strategiją?

Pats laikas pasinaudoti efektyviai veikiančia „KoTLink“ galia!
Demonstracinė versija

Susidomėjote? Pasirinkite kitą žingsnį...