Uždaryti

Vertimų integravimo inovacija skaitmeninio turinio valdymui

Sujunkite naudojamus įrankius, sistemas ir platformas su nauja „KOTLinK“ technologija, kuri užtikrina greitą, paprastą ir nenutrūkstamą vertimą, reikalingą skaitmeninio turinio valdymo sprendimams.

Esame vertimų ekspertai ir siūlome pažangius sprendimus verslui. Dirbame 24/7 principu, kad pasiūlytume greitus, 100 % tikslius ir natūraliai skambančius vertimus už prieinamą kainą net iš 120 kalbų. Mūsų sprendimai prisideda prie SVV įmonių ir didelių korporacijų sėkmės, tad didžiuojamės galėdami pasiūlyti 110 % tikslumą valdant pranešimus ir kitą informaciją regioninėmis kalbomis.

Tiesiogiai prisijunkite prie vertimo paslaugų lyderio

Mūsų inovacija suteikia galimybę tiesiogiai prisijungti prie savo vertimo paslaugų teikėjo ir lengvai įveikti kliūtis, kurias įprastai sukelia vertimų į dažniausiai naudojamas kalbas poreikis:

  • ilgą ir nenuspėjamą pasirengimą prekybai, kuris sumažina produktyvumą;
  • prekės ženklui kenkiančias klaidas, kurios gali trukdyti veiklai ir eikvoti biudžetą;
  • vidinės komunikacijos problemas dėl informacijos pateikimo greičio, tikslumo ir aiškumo.

Efektyviai susitvarkyti su dideliu kiekiu vertimų – tikras iššūkis, tačiau mes turime sprendimą!

„KOTLinK“ – pagalba, kai prireikia vertimo

KOTLinK“ yra vertimų inovacija, kuri užtikrina sklandžią efektyvaus turinio valdymo pateikimo grandinę skaitmeninio turinio valdymui nuo pradžios iki galo.

„KoTLink“ integracija su naudojamais skaitmeninio turinio valdymo įrankiais suteikia galimybę naudotis funkcijomis, kurios reikalingos vertimams tvarkyti ir lokalizavimo projektams kurti, naudojant įmonės sistemų turinį.

Rezultatas? Nenutrūkstamas vertimo procesas suteikia galimybę gauti greitus, tikslius ir veikti efektyviai padedančius vertimus vos keleto mygtukų paspaudimu.

„KoTLinK“ pagreitins verslo augimą! Sistemos integracija galima su šiais esminiais organizacinių įrankių ir funkcijų skyriais:

  • turinio valdymu;
  • rinkodaros automatizavimu;
  • elektronine prekyba;
  • komunikacija;
  • nišinėmis užduotimis.

Ar esate pasiruošę sustiprinti savo vertimų strategiją?

Pats laikas pasinaudoti efektyviai veikti padedančia „KoTLink“ galia.
Demonstracinė versija

Susidomėjote? Pasirinkite kitą žingsnį...