Uždaryti

Vertimo paslaugos verslui

Atverkite savo verslui tarptautinius kelius! Mūsų komanda pasirengusi padėti: nesvarbu, kokių vertimo paslaugų prireiktų – mūsų vertėjai ir kalbų ekspertai visada pasiruošę. Užsakykite vertimo paslaugas, kada tik prireiks!

Ketinate užkariauti užsienio rinkas ar plėsti veiklos geografiją? Mūsų vertimų biuras – patikimas partneris, kuriuo galite pasitikėti įvairiose situacijose.

Reikalingas interneto svetainės, katalogo ar prezentacijos vertimas? O galbūt susitinkate su investuotoju iš užsienio? Mūsų komanda visada pasirengusi padėti įveikti kalbos barjerus.

„Vertimų karaliai“ komandą sudaro daugiau nei 200 kalbos specialistų iš viso pasaulio, kurie visada pasirengę ištiesti pagalbos ranką.

Kreipkitės, kad ir kokių vertimo paslaugų beprireiktų. Mes visada esame pasirengę padėti ir laukiame užklausos. Rinkitės greitį, kokybę ir profesionalumą, kurį užtikrina mūsų ekspertai.

Sritys, kuriuose specializuojamės

Pasveikindami naujus klientus, suteikiame 5 % nuolaidą

pirmajam užsakymui.

GAUTI PASIŪLYMĄ

Aiški kainodara

Džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti konkurencingas vertimo paslaugų kainas ir aukštą kokybę. Verslo klientams siūlome lanksčias atsiskaitymo galimybes ir operatyvų darbą bei greitą vertimų originalų pristatymą. Mūsų vertimų biuras – tai profesionalumas, efektyvumas ir užtikrinta vertė.

Susidomėjote? Pasirinkite kitą žingsnį...