Uždaryti

Galimybes atveriančios garso ir vaizdo paslaugos šiuolaikiniam pasauliui

Mes siūlome šiuolaikines vertimo paslaugas garso ir vaizdo formatu, kurios atveria naujas galimybes. Nuo transkribavimo iki garso takelio montavimo – mūsų specialistai yra pasiruošę atlikti bet kokį vertimą.

Kodėl verta rinktis mūsų vertimų biurą? Subūrėme tikrų profesionalų komandą, kuriems kiekvienas projektas yra naujas nuotykis. Prisitaikome prie šiuolaikinės rinkos reikalavimų ir savo klientams siūlome ne tik tradicines, bet ir modernias vertimo paslaugas, apimančias ne tik tekstą, bet ir vaizdą bei garsą. Atraskite naujas galimybes, skirtas šiuolaikiniam pasauliui su mūsų audiovizualinėmis paslaugomis.

Kokias audiovizualines paslaugas teikiame?

Tranksribavimas

Transkribuojame įvairius garso ir vaizdo failus bei atliekame jų vertimą. Aukščiausią transkribavimo kokybę užtikrina mūsų specialistų kruopštumas ir atidumas bei modernios technologijos.

Plačiau

Įgarsinimas

Teikiame profesionalaus įgarsinimo paslaugas įvairaus stiliaus įrašams. Siūlome platų balsų pasirinkimą ir daug dėmesio skiriame kalbinei raiškai, nes laiku padaryta pauzė ar pabrėžta intonacija kartais pasako daugiau nei žodžiai!

Plačiau

Subtitravimas

Subtitruojame įvairius vaizdo įrašus nuo trumpų reklamų iki filmų. Subtitrus pateikiame aiškiai ir užtikrindami skaitytojui patogumą. Patikėkite šį darbą mūsų profesionalams, nes kuo lengviau suprasti – tuo smagiau žiūrėti!

Garso takelio montavimas ant vaizdo įrašo

Kokybiškam aukštos kokybės vaizdo įrašo vertimui nepakanka tik subtitravimo ar įgarsinimo, todėl siūlome garso takelio montavimo paslaugą. Mūsų specialistai profesionaliai atliks šį darbą ir paruoš originalui prilygstantį vertimo garso takelį.

Patikrinkite, ar galime pasiūlyti paslaugą jums reikalinga kalba.

Pasirinkite kalbą.

Modernios audiovizualinės paslaugos šiuolaikiniam pasauliui

Šiandien turinys yra ne tik tekstas, bet ir garsas bei vaizdas. Tai patikimas būdas perduoti informaciją, tačiau, kad auditoriją ją priimtų, reikalingas aiškumas, sklandumas ir aukšta kokybė. Vertimų biuras „Vertimų karaliai“ yra pasirengęs tai užtikrinti, kad ir kokios srities ar apimties garso ar vaizdo įrašą reikėtų išversti.

Nesakome, kad audiovizualinės užduotys yra lengvos – dažniausiai tai tikri iššūkiai, keliantys individualius reikalavimus, kuriuos mūsų komanda pasirengusi įgyvendinti. Siūlome visą paslaugų spektrą nuo subtitravimo iki garso takelio montavimo, todėl galime užtikrinti aukščiausia audiovizualinio vertimo kokybę.

Sėkmingas garso ar vaizdo transformavimas į kitą kalbą yra sudėtinga užduotis, reikalaujanti ne tik vertimo, bet ir kultūrinių bei kūrybinių įgūdžių. Tai iššūkis, kurį gali įveikti tik aukštos kvalifikacijos ir daug patirties turintys specialistai, kurių turime savo komandoje.

Kiekvieną projektą vertiname individualiai ir vadovaujamės rinkos standartais. Naudojame tik aukštos kokybės įrangą, nes norime būti tikri puikiu galutiniu rezultatu. Esame pasirengę pranokti ne tik jūsų lūkesčius, bet ir originalą, jei tik to pageidausite.

Meskite mums audiovizualinio vertimo iššūkį – mūsų komanda pasirengusi įsitraukti į didelius projektus ir sėkmingai juos įgyvendinti!

Audiovizualinių paslaugų kaina

Kiekvienas audiovizualinis projektas kelia specifinių reikalavimų, kuriuos vertiname individualiai. Tai mums leidžia pasiūlyti konkurencingiausią kainą rinkoje ir užtikrinti aukščiausią paslaugos kokybę. Norite sužinoti kainą? Pateikite užklausą ir mūsų specialistas įvertinęs jūsų poreikius netrukus pateiks pasiūlymą su preliminaria kaina.

Susidomėjote? Pasirinkite kitą žingsnį...