Uždaryti

Vertimų valdymas

Išmanus vertimų valdymas (TMS) leidžia automatizuoti vertimo procesą įvairiuose etapuose. Mūsų komandos sukurtas TMS įrankis suteikia klientui galimybę stebėti vertimo eigą, kontroliuoti procesą ir, prireikus, įsitraukti į jį. Taip užtikrinama geriausia vertimo kokybė. TMS automatizuoja procesą įvairiuose etapuose, atsižvelgiant į kliento poreikius ir projekto specifiką.

Plečiate verslą ar ketinate užkariauti užsienio rinkas? Norite sutrumpinti vertimo paslaugų užsakymo laiką? Su TMS vertimo paslaugas užsakysite net iki 10 kartų greičiau!

Sukurta remiantis ilgamete vertimo projektų valdymo patirtimi

KOT CLOUD vertimo valdymų sistemą sukūrėme remdamiesi sukaupta patirtimi, sėkmingu projektų valdymu ir principais. Užsakyti vertimo paslaugas dar niekada nebuvo taip paprasta!

Atraskite moderniausios Lietuvoje vertimo valdymo sistemos privalumus.

TMS sistemos funkcijos:

 • Itin paprastas vertimo ir lokalizacijos paslaugų užsakymas.
 • Kainos pasiūlymas pateikiamas per keletą sekundžių.
 • Galimybė klientui įsitraukti į vertimo procesą ir stebėti vertimą realiuoju laiku, pateikti komentarus ir komunikuoti su projektų vadovu, vertėjais ar redaktoriais.
 • Visų užsakytų paslaugų sekimas ir stebėjimas vienoje vietoje.
 • Galimybė pridėti atsakingus įmonės darbuotojus, kad jie įsitrauktų į procesą.
 • Galimybė kurti ir valdyti daugiakalbes terminų bazes ir pateikti jas kartu su vertimo užsakymu.
 • Savo įmonės žodyno kūrimas ir pasidalinimas vienu mygtuko paspaudimu su vertėju ar kitu specialistu.
 • Greitas susijusių paslaugų (pavyzdžiui, redagavimo, maketavimo, įgarsinimo, transkribavimo, subtitravimo ir pan.) užsakymas.
 • Integracija savo kliento naudojamomis platformomis ir sistemomis leidžia reguliariai pateikti turinį vertimui jo neparsisiunčiant.
 • Sąskaitų sekimas, vertimų apimtis ir kita svarbi informacija.
 • Vertimo atminties integracija sumažina vertimo kaštus.
 • Automatizuotas projekto kūrimas ir pristatymas (klientas gali kurti, pateikti, stebėti, patvirtinti, prašyti pakeitimų ir archyvuoti vertimus).
 • Visa projekto informacija pateikiama viename lange.

Atraskite mūsų vertimų biuro išskirtinumą

„Vertimų karaliai“ – tai inovatyvus tarptautinis vertimų biuras, siūlantis visas vertimo paslaugas iš vienų rankų. Sužinokite daugiau apie mūsų taikomus metodus ir pridėtinę vertę.

Vertimo projektų valdymo sistema (TMS)

Atsižvelgiant į kliento poreikius ir projekto specifiką, TMS gali automatizuoti vertimo procesą įvairiuose etapuose. Mūsų TMS įrankis suteikia galimybę klientams stebėti vertimo eigą, stebėti, kontroliuoti ir įsitraukti į procesą siekiant geriausio rezultato.

Mūsų specialistai

Mūsų komandą sudaro daugiau nei 300 aukštos kvalifikacijos vertėjų ir kalbos specialistų tinklas, kuris nuolat plečiasi. Dėl to turime galimybę kiekvienam projektui specialistus dedikuoti pagal poreikį ir specifiką. Tai taip pat leidžia mums užtikrinti konkurencingas kainas.

24/7 darbo principas

Dirbdami be pertraukų galime pasiūlyti operatyviausias paslaugas rinkoje. Daugelį projektų įgyvendiname per 24 valandas išlaikydami aukščiausią paslaugos kokybę. Dirbame greitai, tiksliai ir esame pasirengę padėti visada, kai tik prireikia mūsų klientams.

120 kalbų

Siūlome daugiau nei 120 kalbų vertimus, tad mūsų vertimų biuras yra teisingas pasirinkimas, jei norite išplėsti savo galimybes tarptautinėje rinkoje. Mūsų specialistų tinklas apima visą pasaulį, todėl savo klientams siūlome platų profesionalių vertimo paslaugų asortimentą.

Susidomėjote? Pasirinkite kitą žingsnį...