Uždaryti
Naujienos

Kaip pasirinkti vertimų biurą Telšiuose?

RB
Autorius R. B.
2022-05-14

Vertimų biuras – tavo namuose ar biure

Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę daugelį įprastų veiksmų atlikti nuotoliniu būdu. Iš namų ar bet kurio kito pasaulio kampelio galime apsipirkti, mokytis ar net dirbti! Vis dėlto nuotolinių paslaugų galimybės yra ribotos ir tikrai dar ne viską pasiekiame nuotoliniu būdu. Tačiau pasiūla rinkoje nuolat auga, o naujos tendencijos lemia poreikį prisitaikyti. Ne išimtis ir vertimų biurai, kurių veikla po truputį keliasi į internetą.

vertimų biuras Telšiuose

Ar tradiciniai vertimų biurai išnyks?

Kalbant apie tradicinius vertimų biurus, procesą daugelis įsivaizduojame paprastai. Dokumentus reikia pristatyti vertėjams, o vėliau atvykti atsiimti vertimo. Žinoma, jei reikalinga vertimo tvirtinimo procedūra ir biuras jos nesiūlo, teks tvirtinimu pasirūpinti savarankiškai. Tokiame procese pralaimima daug laiko, o labiausiai dėl to nukenčia klientas: kelias iki vertimų biuro gali būti ilgas, o kur dar transporto spūstys ir kiti trikdžiai. Itin sudėtinga yra klientams, gyvenantiems mažesniuose miestuose, pavyzdžiui, vertimų biuras Telšiuose, Šilalėje ar mažoje gyvenvietėje tikriausiai galės pasiūlyti tiks vertimą į populiariausias kalbas. Ar tai reiškia, kad užsakyti vertimo teks vykti į artimiausią didelį miestą?

Dar visai neseniai taip ir būdavo, tačiau šiame technologijų amžiuje vertimo paslaugos yra prieinamos daug paprasčiau. Dokumentą vertimui galima nufotografuoti išmaniuoju telefonu, kuris jau spėjo tapti kiekvieno mūsų kasdienybe, o užsakymą vertimui pateikti nuotolines paslaugas teikiantiems vertimų biurams internetu: pasinaudojant užklausos forma, socialiniais tinklais, pokalbių programomis ir pan. Nuotolines paslaugas teikiantys vertimų biurai, esant poreikiui, vertimo originalą gali išsiųsti paštu ar per kurjerių tarnybą, todėl net ir tuomet, kai reikia patvirtinto vertimo, jį vis tiek galima užsakyti neiškeliant kojos iš namų.

Ar nuotoliniu būdu teikiamos vertimo paslaugos reiškia, kad tradiciniams vertimų biurams rinkoje greitai neliks vietos? Anaiptol. Nepamirškime, kad vertimai yra atliekami ne tik raštu, be to, kai vertimas sudėtingas, vieno vertėjo nepakanka – reikia visos komandos. Taigi, baimintis dėl tradicinių vertimo paslaugų tikrai nevertėtų, jei tik norėsite užsukti ir užnešti vertimui dokumentus, mėgstamas vertimų biuras Telšiuose, Tauragėje, Šiauliuose ar kitame mieste visada jūsų lauks.

Ar užsakyti vertimą nuotoliniu būdu yra saugu?

Apie duomenų apsaugą pastaruoju metu kalbama išties daug, tačiau ar tikrai suvokiame pagrindinius aspektus? Užsakant vertimo paslaugas nuotoliniu būdu neišvengiamai teks siųsti dokumentus vertimui, todėl apie saugumą tikrai verta susimąstyti.

Nors daugeliui kyla klausimų apie siuntimo būdo saugą, pirmiausiai reikėtų pagalvoti apie paprastesnius dalykus. Nepriklausomai nuo to, kokį duomenų perdavimo būdą pasirinksite, dokumentai yra skirti vertimų biurui, o jo patikimumas yra pirmasis klausimas, siekiant užsitikrinti saugumą. Nesvarbu, vertimų biuras Telšiuose, Klaipėdoje ar Šiauliuose yra įkūręs savo atstovybę, svarbiausia, kad jis būtų patikimas. Patikimą vertimų biurą pasirinkti padės „namų darbai“, kuriuos tikrai naudinga atlikti. Ypač jei ketinate užsakyti svarbių, asmeninių duomenų turinčių dokumentų vertimo paslaugą. Patikrinkite informaciją apie vertimų biurą internete, paieškokite atsiliepimų ir pan.

Svarbiausia yra neskubėti siųsti dokumento įvairiausiems vertimų biurams. Kartais klientai, ieškodami mažiausios kainos, siuntinėja dokumentą visiems vertimų biurams iš eilės. Tokios praktikos rekomenduojama vengti, o norėdami sužinoti kainą, galite pasiteirauti, kiek kainuoja tam tikro tipo dokumentų vertimas arba nurodyti biurui teksto ilgį ženklais ar žodžių skaičiumi.

Siunčiant svarbesnius dokumentus, reikėtų pasvarstyti ir apie siuntimo būdą. Apie tai daugiau informacijos suteiks nuotoliniu būdu dirbantis vertimų biuras, tačiau turite žinoti, kad socialiniai tinklai ar pokalbių programėlės nėra duomenų apsaugos specialistų nėra vertinamos itin palankiai. Tokiu atveju geriau naudoti saugų elektroninį paštą arba specialias programas, skirtas duomenims apsaugoti, pavyzdžiui, slaptažodžiu.

Nuotolinių vertimo paslaugų privalumai

Galimybė vertimą užsakyti ir gauti internetu suteikia daugybę privalumų. Kaip jau minėta, tai leidžia sutaupyti daug laiko, be to, tokį vertimą galite užsakyti bet kuriuo paros metu ir iš bet kurio pasaulio kampelio. Taigi, tokiu būdu vertimų biuras tarsi atsiduria ten, kur esate – namuose, biure ar užmiesčio sodyboje. Nuotoliniu būdu užsakytą vertimą gausite per keletą dienų, priklausomai nuo jo apimties, tikslinės kalbos ir papildomų paslaugų poreikio. Jei reikalingas vertimo originalas, siunčiant jis bus pristatytas taip pat per keletą dienų.

Vienas esminių nuotolinės vertimo biurų veiklos privalumų, yra paslaugų prieinamumas. Tai itin aktualu gyvenantiems mažesniuose miestuose, kur vertimo biurų nėra daug, o jų teikiamos paslaugos dažnai apsiriboja pagrindinėmis užsienio kalbomis: anglų, rusų, vokiečių, prancūzų. Jei prireikia retesnės kalbos, nebereikia keliauti į kitą miestą, nes vertimą galima tiesiog užsisakyti.

vertimų biuras Telšiuose

Ieškote patikimo vertimų biuro, kuris teiktų paslaugas nuotoliniu būdu? Vertimų biuras „Vertimų karaliai“, įsikūręs Vilniuje, savo paslaugas nuotoliniu būdu teikia visoje Lietuvoje. Pasirinkite reikalingą kalbą net iš 60 užsienio kalbų ir gaukite elektroninį vertimo variantą arba vertimo originalą vos per keletą dienų.

Reikalingas profesionalus vertimas? Gaukite pasiūylmą šiandien.

GAUTI PASIŪLYMĄ