Uždaryti
Naujienos

Kaip pasirinkti vertimų biurą Šiauliuose?

RB
Autorius R. B.
2022-05-14

Vertimo paslaugos visada svarbios, o jų dažniausiai prireikia staiga. Šiandien savo paslaugas siūlo daugybė vertimų biurų, tad pasirinkti gali būti iš tikrųjų sudėtinga. Antra vertus, patys dažniausiai negalime patikrinti ir suteiktos paslaugos kokybės – ne visi mokame vertimo kalbą arba mūsų žinios nėra tokios geros. Pateikiame dešimt patarimų, kurie padės lengvai pasirinkti kokybiškas paslaugas teikiantį vertimų biurą.

Vertimu biuras Siauliuose

Informacija internete

Prireikus vertimo paslaugų, informacijos apie vertimų biurus lengvai ir greitai galima rasti internete. Paieškai naudokite raktines frazes, pavyzdžiui, „vertimų biuras Šiauliuose“ arba „vertimai į anglų kalbą“. Taip lengvai rasite reikalingas paslaugas teikiančius vertimų biurus, tad beliks išsirinkti, kuriame jų užsakyti paslaugas.

Rekomendacijos ir atsiliepimai

Jei vertimo biurų paslaugomis naudojatės retai, nedvejokite pasiteirauti rekomendacijų savo draugų, giminaičių ar kolegų. Užsakant vertimo paslaugas svarbi kokybė, paslaugos suteikimo greitis. O jei reikalingi dokumentų vertimai – tai itin svarbu, nes vėlavimas gali brangiai kainuoti.

Jei iš aplinkinių rato negavote rekomendacijų ar patarimų dėl vertimo paslaugų, galite jų paieškoti internete. Tačiau prisiminkite, kad klientai dažniausiai yra linkę palikti prastus, o ne gerus atsiliepimus. Ir nors blogi atsiliepimai nereiškia, kad vertimų biuras turėtų nedelsiant užverti duris ir bankrutuoti, tai svarbus įspėjimas apie paslaugų kokybę, tad būkite atsargūs.

Taip pat patikrinkite informaciją apie vertimų biurą, jei į jį planuojate kreiptis pirmą kartą. Tai paprasta atlikti pasinaudojant „Google“ paieška, tiesiog panaudokite raktines frazes.

Vertimu biuras Siauliuose

Vertimų biuro interneto svetainė

Prieš užsakydami vertimą, būtinai patikrinkite biuro svetainę internete – ją turi visi aktyviai veikiantys biurai. Čia rasite paslaugų asortimentą, o galbūt ir detalesnius jų aprašymus ar net kainas. Įsitikinkite, kad pasirinktas vertimų biuras tikrai gali atlikti vertimą, kuris yra reikalingas jums. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į rekvizitus, patikrinkite ar jie atitinka duomenų registrus – kartais galima susidurti su sukčiais, kurie tiesiog susirenka klientų pinigus, tačiau vertimo taip ir nepateikia arba pateikia labai nekokybišką jo variantą.

Vertimo paslaugų asortimentas

Net jei prireikė paprasto vertimo, paslaugų asortimentas itin svarbus. Kuo daugiau ir įvairesnių paslaugų teikia vertimų biuras, tuo geresnės kokybės vertimus, tikėtina, jis galės pasiūlyti. Taip yra todėl, kad didesnis paslaugų asortimentas reikalauja ir didesnės komandos bei įvairesnių specialistų. O dirbdami kartu jie pasiekia geresnių rezultatų.

Papildomos paslaugos

Jei reikalingas vertimo tvirtinimas, iš karto pasidomėkite, ar pasirinktas biuras siūlo tokią paslaugą – tai leidžia sutaupyti daugybę laiko. Tiesa, vertimų biuras Šiauliuose, Vilniuje, Kaune ar kituose didesniuose miestuose, tikėtina, galės pasiūlyti ir platesnį paslaugų asortimentą. Net jei esate iš mažesnio miesto galite rinktis nuotolines paslaugas – taip gausite geresnės kokybės paslaugas.

Skelbimai internete

Ieškodami vertėjo, neišvengiamai susidursite su įvairiais skelbimais internete. Čia vertimų biurai ir individualiai dirbantys vertėjai reklamuoja savo paslaugas. Žinoma, galite rinktis paslaugos teikėją ir iš reklaminio skelbimo, tačiau prisiminkite, kad gera paslaugų kokybė kalba už save. Taip pat jei turite galimybę, visada geriau rinkitės vertimų biurą, o ne pavienius vertėjus – tik taip gausite garantijas dėl vertimo kokybės ir laiku atlikto užsakymo. Taip yra todėl, kad biurai patys tikrina savo vertėjų kvalifikaciją ir kompetencijas, o pavienių vertėjų galimybės ir kalbos mokėjimo lygis nėra aiškus.

Artimiausias vertimų biuras

Gali būti, kad vertimų biuras yra įsikūręs visai netoli namų ar darbo, tačiau artimiausias – nebūtinai yra geriausias pasirinkimas. Vertimo paslaugų poreikis dažnai susijęs su svarbiais gyvenimo įvykiais ir dokumentais, todėl čia nėra vietos nepagrįstai rizikai.

Visada verta rinktis patikimą vertimų biurą, juolab, kad šiuolaikinės galimybės neriboja paslaugų teikimo: pavyzdžiui, vertimų biuras Šiauliuose gali teikti nuotolines paslaugas vilniečiams arba Vilniuje esantis vertimų biuras gali aptarnauti klientus iš visos šalies. Juk vertimą galima pateikti ir nuotoliniu būdu, o atlikus darbą, jei reikalingas originalas, jį per keletą dienų pristatys kurjeris.

Nuotolinės vertimo paslaugos

Susidūrus su koronaviruso pandemija išaugo nuotoliniu būdu teikiamų paslaugų reikšmė ir poreikis. Ne išimtis ir vertimo paslaugų rinka. Vis daugiau biurų siūlo nuotolines vertimo paslaugas. Tai reiškia, kad užsakymą galima pateikti pasinaudojant įvairiomis interaktyviomis priemonėmis, o patį vertimą, jei tik reikia, biuras išsiųs nurodytu adresu per kurjerio tarnybą.

Tokiu būdu reikalingas vertimo paslaugas galima gauti net neiškeliant kojos iš namų, be to, tai suteikia daugiau galimybių pasirinkti paslaugos teikėją. Tai itin aktualu mažesnių miestų gyventojams.

Vertimo greitis

Jei reikalingas skubus vertimas, ieškokite būtent nuotolinių vertimo paslaugų. Mažesni vertimų biurai gali būti užimti, tad jų terminai bus ilgesni, be to, jie ne visi teikia paslaugas nuotoliniu būdu. Greičiausiai paslaugas gausite, jei pateiksite užsakymą nuotoliniu būdu.

Vertimo kaina

Kaina visada svarbi, tačiau kalbant apie vertimus, tikrai neverta vaikytis nuolaidų ar mažų kainų. Juk dažniausiai reikalingi vertimai nėra dideli savo apimtimi, tad daug sutaupyti net ir tuomet, jei kaina skiriasi dvigubai nepavyks. Nepaisant to, vedami noro sutaupyti galite pasirinkti nelabai patikimą vertimo paslaugų teikėją, o tada teks išeikvoti daugybę laiko ir nervų.

Ieškote patikimo ir kokybiškai dirbančio vertimų biuro? „Vertimų karaliai“ komanda visada pasirengusi padėti! Siūlome iš/į 60 pasaulio kalbų, teikiame nuotolines vertimo paslaugas ir atliekame sudėtingus specializuotus vertimus. Taip pat pasirūpinsime vertimo tvirtinimu ir siuntimu. Visos paslaugos – iš vienų rankų.

Vertimu biuras Siauliuose

Reikalingas profesionalus vertimas? Gaukite pasiūylmą šiandien.

GAUTI PASIŪLYMĄ